Rüya tabiri ara

Rüyada Lojman Görmek

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada lojman görmek; rüya sahibi hayatını gözden geçirmeli ve kendini yeniden planlamalıdır. Hatta bu düzenleme sil baştan bile olabilirken bu yeni hayat kurma durumu kendi isteği dışında olabilir. Her zaman oto kontrol önemlidir ancak insan hayatı için her zaman istenilen haliyle yaşanmayabilir, içinde bulunulan durum da böyledir.

Rüyada Lojmanda Oturmak

Rüya sahibi başarılı bir geleceğe emin adımlarla ilerleyecek geliri daha da artacak böylece aç kalma korkusu da yaşamayacaktır. Koltuğu geniş, ömrü rahat olacaktır.

Rüyada Askeri Lojman Görmek

mesleki başarı olarak yorumlanmaktadır. Rüya; mala, mülke ve tüm bu parasal imkanların sağlam temellere dayandırılması ile iç rahatlığına kavuşmaya ışık tutar.

Rüyada Lojman Çıkması

Ticari kazanca ve yeni iş imkanlarına işaret eder. Olduğundan daha fazla mala, zor günlerin geride kalmasına ve sürpriz gelişmelere delalettir.

Rüyada Lojmana Taşınmak

Yükselişe ve itibar artışına işaret eder. Rüya sahibinin zaferle gelen çıkışı büyük sükseye neden olacak ve ahbap ilişkisiyle arkası daha da genişleyecektir. Riskli işlerden uzak durmaya ve kazasız, belasız bir hayata işaret eder.

Rüyada Evden Taşınmak

Rüya sahibinin sıkıntılı günleri geride bırakıp güzel haberlerle gelecek şöhrete işaret eder. Yeni başlangıç, derin ve huzurlu bir nefesle gelecek olan “sil baştan” a yorumlanır. Eğer rüya sahibi bekarsa evlilikle yorumlanan bu rüya aslında çok da hayırlı bir evlilik haberidir. Bundandır ki evlilik mutlulukla yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1559