Rüya tabiri ara

Rüyada Limon Yemek

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada Limon Yemek, Limon birçok yorumcuya göre rengi ve tadı nedeniyle olumsuz olarak yorumlanır. Çünkü rengi itibariyle genel olarak hastalığa rivayet edilir. Ekşi tat almak ise iş ya da aile ortamında kişinin huzurunu kaçıracak tatsız konuşmalara şahit olmaya yorumlanır. Bir karmaşa ortamı yaşanmasına hatta büyük kazadan canını güçlükle kurtarmaya işaret eder. Rüyada limon yemek kişinin hayatında bazı sorunlar yaşayacağına delalet eder. Rüyada limon görmek, rüyayı gören kişinin aynı zamanda sağlık sorunları yaşayacağına da yorumlanır. Yeşil kabuklu limon görmek ise üzüntüye, sıkıntıya ve meydana gelecek kötü sorunlara işarettir. Aynı zamanda rüyada limon görmek kişinin karşısındakini aşağılamaya, dışlamaya, horlamaya ve küçük görmeye yorulur. Kişi rüyasında başka birinden limon aldığını görüyor ise o kişiyi hor görecek ve küçümseyecektir. Rüyada görülen sarı renkteki meyve ve sebzeler genelde sağlık sorunlarının olacağına işarettir. Rüyada limon görmek bazende gören kişinin haksızlığa uğrayacağına ve hak etmediği sözler işiteceğine,gururunun inceleceği şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Limon Görmek, Hemen hemen yemekle aynı anlamlara gelir. Rüyayı gören kişinin sağlığını kaybedeceğine işarettir. Aynı zamanda yapılan bir hatanın gün ışığına çıkması nedeniyle çevresi tarafından dışlanmaya da yorumlanmaktadır. Limon yeşil ise, yine olumsuz olarak şu şekilde yorumlanır. Huzursuz bir aile yaşamına, zarar eden iş hayatına yorumlanır.

Rüyada Limon Ağacı Görmek, Hiç kimse tarafından sevilmeyen, huysuz bir insanı temsil eder. Bu kişi çevresindekileri yaptığı aksi davranışları nedeniyle kendinden uzaklaştırmaktadır. Riyakar karakterli, kötü niyetli ve kıskanç bir kimseyi işaret eder. Eğer ağaç yeşil ise, hayıra yorulmuştur. Ferahlamaya, sıkıntıları defetmeye rivayet edilir.

Rüyada Limon Suyu Görmek, Toplum tarafından onaylanmayacak hareketler yaparak kınanacağı anlamına gelir. Aynı zamanda boş işler zaman kaybetmeye, helal olmayan yollardan para kazanmaya ve kötü haber almaya yorumlanır.

Rüyada Tatlı Limon Görmek, Limonun tatlı olması nedeniyle diğerlerine oranla daha iyimser yorumlanmıştır. Kazanca haram malın karışmamasına işarettir. Kişinin hem bu dünyası için hemde ahiret için faydalı işler yapacağı anlamına gelir. Aynı zamanda tatlı dile ve hoş sohbet eden biri olduğuna ya da böyle biriyle tanışmaya işarettir.

Rüyada limon gören kişinin iş hayatındaki başarısından ve hırsından dolayı çevresindekiler tarafından çekilmediğine yorumlanır. Rüyada limon yediğini gören kişinin etrafı kem gözlerle ve fesat insanlarla doludur. Rüyayı gören kişi hayatında hiç ummadığı bir yerden kötü haber alacağına, kötü söz duyacağına işarettir. Kişinin etrafı iyi görünümlü düşman ve kötü ruhlu insanlarla çevrilidir. Çevresindeki bu kişilerin eline düşmemek için kişi doğru zamanda doğru adımlar atmak zorunda.

Rüyada limon ağacı görmek, rüyayı gören kişinin gerçek hayatında güler yüzlü, mütevazi, herkesin derdini dinleyip derman bulan, hoşgörülü ve yardımsever bir kişi olduğunu işaret eder. Kişinin aile içinde ve çalışma yerinde sevilen, sayılan, sözü dinlenen biri olduğunu gösterir.

Rüyada limon ağacı çiçeği görmek, çok hayırlı ve güzel olaylara vesiledir. Hastaların sağlığına kavuşmasına, borçluların borçlarını ödemesine, işsiz kalmışların iş bulmasına ve iş yeri açmalarına, hayatlarının düzene girmesine, berekete ve bol kazanca, mutluluğa yorumlanır. Bu rüyayı gören her kimse hayatının en ihtişamlı yıllarını yaşayacak ve mutluluk içinde ömür sürdürecektir.

Rüyada limonata görmek, iyi ve güzel şeylere yorumlanır. Kişinin hayatında güzel haberler alacağına, mutluluk verici güzel pek çok isteğin gerçekleşeceğine delalet eder.

Rüyada limonata içmek, kişinin kendisini limonata içerken görmesi ferahlığa ve esenliğe kavuşacağının, güzel sözler duyup, güzel haberler alacağının işaretidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5779