Rüya tabiri ara

Cover Image

Limon Toplamak

Şubat 11, 2018 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada limon toplamak, genellikle hastalığa işaret olan bu rüya kişinin yaşadığı kronik bir takım vak’alardan dolayı huzursuz olacağına yorumlanır. Bu rüya özellikle yaşlı kimseler için ağız tadının bozulmasına, ciddi rahatsızlık geçirmeye, elden ayaktan düşmeye ifade edilir. Rüyada limon toplamak, dara düşmeye, mal kaybı yaşamaya, eldeki avuçtaki tüm nimetlerin bir bir yok olmasına tabir edilir. Limon toplamak, rüyası toplum içinde dışlanmaya, horlanıp itelenmeye, insanların gözünde değersiz hale gelmeye ifade edilir. Bu rüyayı gören kimseler agresif yapılı, korkuları olan, düşüncelerini açıklamak konusunda aciz kimsedir.

Rüyada Limon Toplamak Ne Demektir?

Rüyada limon toplamak, bir kimseyi yapılan bir işten dolayı hayıflamaya, o kişiyi toplum gözünde dışlayarak zor duruma düşmesine sebep olmaya yorumlanır. Rüyasında limon topladığını gören kimse, hayata her ne kadar tutunmaya çalışşada karşısına çıkacak engeller ile hayallerine ulaşamadan yenilme durumuna düşer. Rüyada limon toplamak, bazen de ihtiyacı olan kimselere önderlik yapmaya, kazanılan nasiplerin belli bölümünü bu kişilerle paylaşmaya, hayır duası almaya ifade edilir.

Diyanet Yorumu, rüyada limon toplamak, zengin ve huysuz kimselere, insanların düşüncelerine ve görüşlerine fazla önem vermeyen davranışları ile bir çok kimseyi kendisinden uzak kılan kimsedir. Bu rüya özellikle sağlık sorunlarına, gözden düşmeye, saygınlık kaybetmeye, insanların gözünde değersiz hale düşmeye ifade edilir.

Rüyada Ağaçtan Limon Toplamak

Rüyada ağaçtan limon toplamak, kişinin amaçlarını gerçekleştirmek uğruna girdiği işte çok çalışarak hem kendisinden hemde ailesinden ödün vereceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler, başarılarını sürdürebilmek ve kalıcılığını sağlamak adına girdikleri yolda kararlılıkla ilerlerler.

Rüyada Dalından Limon Toplamak

Rüyada dalından limon toplamak, rüyada dalında taze ve olmuş limon toplamak, mutlak başarıya ulaşmaya, yüzünüzün gülerek mutlu sona ulaşmaya, olmamış ham limon toplamak, ise yapılan işlerde düşünmeden atılan adımlara, alınan ani kararlar ile mal kaybında düşüşe gitmeye ifade edilir. Rüyada dalında limon toplamak, bazen de yerinde ve zamanın da kararlar almaya, ileriye yönelik yatırımlarda mutlu olup elinizin bollaşmasına ifade edilir.

Rüyada Olgunlaşmış Limon Toplamak

Rüyada olgunlaşmış limon toplamak, iş kuran kimseler için para kazanmaya, beklentilerin karşılığını görmeye, girilen işlerde muvaffakıyete ermeye yorumlanır. Rüyada olgunlaşmış limon toplamak, bazen de yerinde kararlar almaya, kalıcı çözümler ile hayatı daha yaşanılır hale getirmeye, kurulan ilişkilerde süreklilik sağlamaya ifade edilir. Özellikle para sıkıntısı çeken kimseler için görülen bu rüya alınacak müjdeli habere, karşınıza çıkacak iş tekliflerine işaret eder.

Rüyada Sarı Limon Toplamak

Rüyada sarı limon toplamak, hastalığa ve sıkıntıya düşmeye, gözden düşmeye, yaşantınızın alt üst olup girilen işlerden mutsuz sonla ayrılmaya yorumlanır. Rüyada sarı limon toplamak, bazen de çevrenizde varlığı ile size rahatsızlık verecek sizin zarar görmeniz için elinden geleni yapacak art niyetli kimselere tabir edilir.

Rüyada Yeşil Limon Toplamak

Rüyada yeşil limon toplamak, gerçekleşmemiş bir işin peşinden koşmaya, maddi mal varlığınızı bu işe bağlayarak ilerde pişmanlık yaşayacağınız duruma düşeceğinize yorumlanır. Rüyada olgunlaşmamış yeşil limon toplamak, bazen de eşler arası sorunlara, evlilik yolunda atılan adımların yarım kalmasına, mutsuz olmaya işaret edilir. Rüyada yeşil limon toplamak, bazen de eş dost ve akrabalardan gelecek yardıma, rahata ermeye, yapılan hatalardan ders alarak hayatı tekrardan ele almaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4008