Rüya tabiri ara

Rüyada Limon Ağacı Görmek

Nisan 26, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada limon ağacı görmek, rüya sahibinin çok sevecen ve iyi kalpli bir olduğuna yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin şefkatli, merhamet sahibi, hak yolundan ayrılmayan, tüm zalimlerin karşısında duran ve bütün bu özellikleri ile herkesin güvenini kazan birinin varlığına işaret eder. Rüyada limon ağacından limon toplamak ise kişinin kısa bir zaman çok büyük bir kısmete kavuşacağına ve bunun bir miras durumu olabileceğine yorumlanır. Limon ağacından limon koparmak Eğer kişinin miras bırakacak kimseleri var ise beklenen mirasın veya beklenmedik bir anda kişinin eline yüklü para geçeceğine yorumlanır.

Rüyada yeşil yaprakları olan ve üzerinde limonlar bulunan bir limon ağacı görmek kişinin çok mutlu olacağı bir olay ile karşılaşacağına rivayet eder.Limon ağacı çiçeği görmek rüyayı gören kişi insanlıktan yana nasibini almış ve çevresinde bulunan kişilerin güvenini kazanmıştır. Parasal ve manevi açıdan kimin neye ihtiyacı var ise çekinmeden herkesin yardımına koşan birinin varlığına da rivayet eder. Bu rüyayı her kim görmüş ise o kişinin peşinden iyi şeyler geleceğine yorumlanır. Limon ağacı sulamak aynı zamanda rüya sahibinin kötü günler yaşaması için olaylar yaratan kişilerinde artık suç üstü yakalanacağına ve yaptıklarından çok pişman olacaklarına rivayet edilir.

Rüyada dalında limon görmek, hayırlıdır ve gelecek olan hayırlı işlere rivayet eder. Kişinin her ne kadar dünya malı ise artacağına ve sıkıntı yüzü görmeyeceğine yorumlanır. Ağzının tadını bozan kişilerin artık onun yakasından düşeceğine, şansının artacağına ve beklediği güzel haberlerin kısa zamanda geleceğine yorumlanır. Limon ağacı dikmek bu rüyayı gören kişinin çok şanslı bir kişi olduğuna ve aklından geçen güzel şeylerin gün bitmeden gerçekleşeceğine işarete der. Lakin kişinin canını sıkan, onun üzülmesine neden olan ve etrafında onun kuyusunu kazan şahıslar var ise tüm kötü planlarının altı üst olacağına rivayet edilir.

Rüyada limon yemek, bu rüya çok hayırlı şekilde yorumlanmaz. Kişinin ağzının tadının bozulacağına ve kısa süreli de olsa üzüntüler yaşayacağına yorumlar. Bu üzüntüler aile içerisinden de olabilir mesleki yaşamdan da ve kişinin özel yaşamından kaynaklanan sorunlar gelişebilir. Böyle durumlarda rüyayı gören kişinin sakin olması ve sinirlerine de hakim olması önerilir.Limon ağacı kesmek eğer olası bir sağlık sorunu varsa kişinin bunu ihmal etmemesi gerekir. Limon ağacından limon yemek bu rüyayı gören kişinin başına bir olay geleceğine ama bu üzülmesine neden olacak olayın da çok uzun sürmeyeceğine yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5533