Rüya tabiri ara

Rüyada Leke Görmek

Mart 24, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada leke görmek, rüya sahibinin aksiliklerle karşılaşacak olmasına, sahip olduğu huzurun bozulmasına, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşamında etkili olacağına işaret eder. Gerçek yaşamındaki işlerinde bozulmaya, kazancın düşmesine, uyumun bozulmasına tabir edilir. Rüyayı gören kişilerin şanslı olduğu dönem sona erecek, kısmetleri azalacak, evde ve işyerinde bereketin azalacağına, çevresindeki kişilerle anlaşmazlık yaşamasına, bir anda düşmanlık ortaya çıkmasına yorumlanır. Bu rüya yaşamdaki pürüzleri anlatır. Bu yüzden rüya sahibi oldukça dikkatli olmak zorundadır.

Rüyada lekeli elbise görmek ise, bu rüya kişi için pek hayırlı olmaz. Yaşamında olacak uğursuzluk sürecini işaret eder. Rüyayı gören kişilerin çektiği sıkıntılarda artış, tedirginliklerin fazla olması, borçlarında artma, yaşamında hastalıklarla uğraşma gibi sorunları olacaktır. Bu rüya kişinin üzüntülerle uğraşacağı bir döneme hazırlıklı olmasına işaret eder.

Rüyada vücutta leke görmek ise, rüya sahibi için oldukça hayırlı olacaktır. Bu kişilerin iş yaşamı başarılarla dolacak, kazancı aratacak, elde ettiği zaferler fazlalaşacaktır. Ticaret yaşamındaki rakiplerine karşı bariz bir üstünlük elde edecektir. İşleri artacak, kazancı fazlalaşacaktır. Bu artış kişinin yaşamında daha önceden görmediği şekilde olacaktır.

Rüyada leke temizlemek ise, kişinin bir yakınına dert ortaklığı yapmasına, onun sıkıntılarını paylaşmasına, destek olmasına, kendisine gereken yardımı yapmasına, yol gösterici olmasına ve sıkıntının azaltılması için kendisinin de aynı çabayı göstereceğine tabir edilir. Bu rüyayı gören kişiler oldukça yardımsever kişilerdir. Bu yüzden çevresinde çok sevilirler.

Rüyada leke çıkarmak ise, rüya sahibinin iyi kalpli olduğuna, cefakar birisi olduğuna, çevresinde cömert ve yiğit olduğuna işaret eder. Bu kişiler oldukça yardımseverdir. İhtiyacı olanlara yardım eder, gerekirse maddi yardımda bulunur, her konuda destek olmaya çalışır.

Rüyada leke silmek ise, rüya sahibinin başkalarının sorunlarını çözmek için uğraşan biri olduğuna, sorunlarını çözmek için kendisi de her türlü desteği yaptığına tabir edilir. Kişiler bu özellikleriyle tanınmış ve sevilmiştir. Toplumda bu şekilde bir mertebe edinmiştir. Rüyada başkasını leke silerken görmek ise, rüya sahibinin davranışlarını beğenmediği kişilere karşı geleceğine, onlarla ilişkiyi keseceğine, kendince kötü olan kişilerden uzaklaşmasına tabir edilir.

Rüyada leke görmek, genel anlamda yaşamdaki pürüzleri, sorunları, kısaca kişinin biraz zorlu bir döneme girişine tabir edilir. Bu yüzden rüyayı gören kişiler zorluklara hazırlıklı olmalıdır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

17126