Rüya tabiri ara

Cover Image

Leke

Aralık 1, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada leke görmek, bu rüya ağız tadının kaçmasına, hanede birlik ve beraberliğin yok olmasına, mutsuzluğun diz boyu olmasına yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin iş hayatları durma noktasına gelerek maddi kazanç sağlayan bir çok nasibi kapanır. Rüyada görülen leke sembolü, aynı zaman da iş hayatınızda iftiralara ve kötü olaylara maruz kalmaya, düzeninizin alt üst olmasına, nasip kapılarınızın kapanmasına işaret edilir. Leke rüyası aynı zaman da ailevi ilişkilerde tartışmalara mail vermeye, düzenin alt üst olmasına, sevdiğiniz kişiyle aranızda duygusal olarak hiç bir bağın kalmamasına işaret edilir.

Rüyada Leke Görmek Ne Demek?  

Rüyada leke görmek, leke rüyası üzerinize atılan olumsuz iftiralara, günahın içine düşmeye, size ve ailenize yönelik yapılaca saldırılara yorumlanır. Bu rüyayı gören kişilerin çevresinde sinsi düşmanları her daim varlığını koruyarak kişinin en zayıf anında kişinin tepesine karabasan gibi musallat olur. Rüyada leke görmek, aynı zaman da dinden çıkmışlığa, yanlış yollara sapmaya, ilimin ve irfanın güzel kıldığı değerleri görmek yerine yanlış yollara sürüklenmeye ifade edilir.

Rüyada Elbisede Leke Görmek   

Rüyada elbisede leke görmek, uğursuzluk anlamı taşıyan bu rüya gören kişinin nasip ve kısmet kapılarını her yönden kapalı kılınarak hayatının yaşanmaz hal alacağına yorumlanır. Rüyasında elbisesinde leke gören kimse, büyük iftiraya maruz kalarak zorluklarla elde ettiği nasibini kaybetme noktasına gelir.

Rüyada Vücudunda Leke Görmek 

Rüyada vücudunda leke görmek, bu rüya nasip ve kazanç kapılarının açılmasına, işlerin umulduğu gibi sürüp hayatı güzel yönleriyle sürüp gitmesine yorumlanır. Rüyada vücudunda leke görmek, aynı zaman da hayatınıza kötülük katan kimseleri çevrenizden uzak kılmaya, mutluluğunuza gölge düşmesine sebebiyet verecek olaylara karşı sessiz kalmamaya yorumlanır.

Rüyada Leke Temizlemek   

Rüyada leke temizlemek, kişinin sevdiği kimseye karşı vefa borcunu ödeyerek acı çeken kimsenin dertlerine ortak olacağına, o kimseye hayırlı ve güzel olanı göstereceğine yorumlanır. Rüyada leke temizlemek, aynı zaman da rahat nefes almaya, şükretmeye, huzurlu bir yaşama nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Yüzünde Leke Görmek   

Rüyada yüzünde leke görmek, bu rüya kişinin üzerine oynanacak oyunlar karşısında sessizliğini koruyarak kendisine yönelik art niyet besleyen kimseleri Allah’a havale edeceğine yorumlanır. Rüyasında yüzünde leke gören kimse, gam ve kedere düşmüş, hayatını acılarla geçirmiş, elinde olan bir çok güzel değerlerini kaybetmiştir.

Rüyada Pantolonda Leke Görmek 

Rüyada pantolonda leke görmek, rüya sahibinin  bulunduğu ortamda zor duruma düşerek utanacağı durumlarla karşı karşıya kalacağına, kendisine uzatılan elleri geri çevirerek kısa sürede olsa sessizliğindi bozmayacağına yorumlanır. Rüyada pantolonda leke görmek, aynı zaman da sevdiğiniz kimselere karşı temiz duygular beslemeye, kişileri her şeyden üstün kılmaya, mutlu birlikteliklere yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1961