Rüya tabiri ara

Rüyada Lamba Yakmak

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada lamba yakmak, hem hayırlı, hem de müjdeli bir rüyadır ki edilen duaların kabul olacağına ve kişinin çok parlak bir geleceğe adım atacağına yorumlanır. Genellikle iş, kariyer ya da eğitim konularında verilecek doğru kararların kişiyi gelecekte zengin ve başarılı biri haline getireceğine delalet eder. Düşülen zor bir durumdan kurtulmaya yorumlandığı gibi, her zaman şeffaf yaşayan, dürüstlüğü ile alkış toplayan ve adaletten yana tavır alan biri olunacağını da bildirir. Lamba yakmak mucitlik manasına da geldiğinden, kişinin var olan fikirleri üzerinde çalışarak yeni icatlar elde etmesi için şartların çok uygun olduğuna da dikkat çeker. Her türlü girişim, yeni iş açma veya yatırım yapma niyetinin gerçekleşebilmesi için doğru zamanda olunduğunu ifade eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Gizlisi saklısı olmak veya sırları olduğu için herkesten şüphelenmek demektir. Rüya sahibinin ailesini veya sevdiklerini üzmemek için yaptığı bazı hataları gizleme yoluna girdiğini ancak bu durumun ilerleyen zamanlarda kendisini köşeye sıkıştıracağını tabir eder. İş konusunda isteksizlik ve tembellik içine girilmesinden ötürü kazancın önceki dönemlere göre daha az olacağına, borçların artacağına, kişinin sahip olduğu imkanları doğru ve verimli şekilde kullanmamasından ötürü sıkıntı yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Lamba Kırmak

Tüm düzeni, yaşam standardını değiştirecek kararlar alınacağını ve sorumluluğun sadece rüya sahibine ait olacağını bildirir. Lamba kırmak genel olarak iyiye yorulmaz ve nazara uğramaya, halsizlik yaşamaya yorulur. İşten ayrılmak veya çıkarılmak gibi anlamları da vardır. Evindeki lambayı kırmak aile içinde sert sözler sarf edileceğini, iş yerinde lamba kırmak ise amirlerle ters düşüleceğini alamet eder.

Rüyada Lamba Yakmanın Psikolojik Yorumu

Kişinin etrafındaki herkese hoşgörü içinde yaklaştığını ve insanların sorunlarına çareler aradığını, elinden gelen her türlü imkanı kullandığın ifade eder. Yardımsever biri olunduğuna dikkat çeken rüya, insanlara yol gösterecek kadar tecrübeli olunduğunu da gösterir.

Rüyada Lamba Yakmak sayfası 30/08/2020 19:23:41 tarihinde 98486 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4971