Rüya tabiri ara

Rüyada Lamba Görmek Yakmak Ve Kapatmak Ne Demek

Ağustos 19, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada lamba görmek , genel olarak kişinin hayat çizgisi ile ilgilidir. Rüyayı gören kişinin hayatının hem aydınlık hem de hayat yolu çok uzun olacağına delalet eder.

Bunun yanı sıra kişi her zaman gerçek yaşam da hem şanslı hem de kısmetli olacağına , bilmediği kötü yollara hiçbir zaman girmeyeceğine , tehlikeli yollardan uzak duracağına yorulur.

Yani bu rüya genellikle çok hayırlı bir rüyadır. Kişi ümit etmiş olduğu şeylere kavuşacağına , müjdeli bir haber alarak çok mutlu olacağına , sıkıntılı ve zor günleri artık geride bırakacağına işaret eder.

Rüyada Lamba Yaktığını Görmek

Rüyada lamba yaktığınızı görmek genel olarak hem hoşluk hem de esenlik olarak yorumlanır.

Rüyayı gören kişinin çok keyifli zamanlar geçireceğine ve bu zamanı arkadaşları ile geçireceğine delalet eder.

Rüyada Lamba Kapatmak

Rüyada lamba kapatmak , rüya sahibinin bir iş için avucundan harcayacağına , yastık altında saklamış olduğu altınları çıkarıp bozduracağına ve bismillah diyerek yeni bir işe gireceğine yorulur.

Rüyada Lamba Takmak

Rüyada lamba taktığınızı gördüyseniz , hayatınızda hem güzel hem de olumlu gelişmeler yaşayacağınıza ve mutluluğa da başka insanlar tarafından gerçekleştireceğinize alamet eder.

Rüyada Lamba Söndürmek

Rüyada lamba söndürdüğünüzü gördüyseniz , küçük ama karlı bir işe gireceğinize , büyük bir işe girmeyeceğiniz için harcayacağınız masrafın üzerinde bir kar elde edeceğinize delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4879

Rüya Sitesi Linkleri