Rüya tabiri ara

Rüyada Lama Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada lama görmek rüyayı gören kişinin kısa zamanda içinde işlerinin bozulacağına ve sıkıntılı günler yaşayacağına delalet eder. Bu sıkıntıların sonucunda ise rüya sahibinin üzüleceğine ve sağlığının da bundan etkilenerek hasta olacağına yorumlanıyor.

Kimi tabircilere göre ise rüyada lama görmek sıkıntı ve külfet ile kazanılan paraya, cefa çekilerek elde edilen feraha ve zorlu günler sonunda yaşanılacak olan güzel günlere delalet eder.

Rüyada Lama Öldürmek

Rüyada lama öldürmek farklı şekillerde yorumlanıyor. Bazı alimlere göre rüyada lama öldürmek hayırlı işlere, terfi etmeye, verilen sözlere sadık kalınacağına, kazanılacak olan servette delalet ediyor. Fakat bazı alimlere göre ise rüyada lama öldürmek düşmanlığını saklayan kimseye ve zalim bir tanıdığa delalet eder.

Rüyada Lama Yavrusu Görmek

Rüyada lama yavrusu görmek rüya sahibinin sıkıntılı günlerden sonra feraha çıkacağına, cefa ve zorluk ile elde edeceği kazanca ve zor günler sonunda sağlığına kavuşmaya delalet eder. Bazı alimlere göre ise lama görmek iş hayatında başarıya ve gelirin artmasına, helal kazanılan kazanca, verilen sözlerin tutulmasına delalet eder.

Rüyada Lamaya Binmek

Rüyada lamaya binmek rüyayı gören kişinin faydalı olan işler ile uğraşmaya başlayacağına delalet eder. Aynı zamanda da kıymet birlen evlada ve tatlı dilli hanıma da delalet eder. Bunun yanı sıra rüyada lamaya binmek rüya sahibinin yakın zamanda duyacağı müjdeli ve sevindirici olan haberlere de rivayet ediliyor. 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2376