Rüya tabiri ara

Rüyada Lahana Sarması Yemek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada lahana sarması yemek gören birinin ailesinden ve yada dostunun uzun bir zamandır sakladığı sıkıntısını kederini anlatacağına ve bu sıkıntıları anlattıktan sonra arkadaşının huzura ereceğine delalet eder. Rüyasında maddi durumu iyi birinin lahana sarması yemesi mal varlığının katlanarak artacağına hiçi bir keder hüzün olmadan hayatını devam ettireceğine tabir edilir. Rüyasında lahana sarması yiyen biri uzun bir yolcuğu çıkacağına, rüyada lahana sarması almak iş değişikliğinden dolayı da şehir değiştirmek zorunda kalacağına ve oralarda kötü düşünceli, katı, sert insanlarla karşılaşacağına ve arkadaşlıklar kuracağına tabir edilir.

Rüyada lahana sarması sarmak rüya gören kişi bekar bir kız ise kısmetlerinin gün geçtikçe kat ve kat artacağına işaret eder. Bazı rüya tabircilerine göre rüyasında lahana yediğini görmesi pek hayırlı olduğu söylenmez. Rüya sahibinin içine kapanacağına hiç kimse ile konuşmayacağına maddi ve manevi hiç bir şey paylaşmayacağına tabir edilir. rüyada lahana sarması yapmak rüya sahibinin aile, iş hayatında ve aşk hayatında çok büyükler sorunlar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Lahana Sarmak, Rüyayı gören kişi geleceği için güzel bir zemin hazırlamaya başladığını ve gün geçtikçe güzel günler yaşayacağına delalet eder. Rüyasında gebe birinin lahana sardığını görmesi hayırlı, kuvvetli ve ailesine destek olacak akıllı bir çocuk yetiştireceğine delalet eder. Rüya gören kişinin kendini güvende hissettirecek, kuvvetli, güçlü aklı başında biri ile gönül bağı kuracağına işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre de rüyada lahana sarmak hayırlı olarak yorumlanmaz. Rüyada lahana sarması görmek rüya sahibinin kötü günlerin kendisini beklediğini, gün geçtikçe fakir olacağına, çevresindeki insanlarda hiç bir yardım almayacağında kendisi de herkese kötülük etmeye başlayacağına, rüyada lahana sarması ikram etmek kötü huylar edineceğine tabir edilir. Rüya sahibinin bir çok sıkıntılara düşeceğine elinde avucunda ne varsa hepsini kaybedeceğine ailesine, çocuklarına iyi bir gelecek bırakmayacağına yorumlanabilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3531