Rüya tabiri ara

Rüyada Lağım Suyu Görmek

Mayıs 13, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada lağım suyu görmek, Kötü koşullarınızın iyileşmesine refaha huzura rahata kavuşacağınızın habercisidir. Çektiğiniz sıkıntıları bir demle olsun unutup zengin bir döneme gireceğinizin işaretidir. Lağım suyuna düşmek bu zamana kadar istediğiniz ve bunun için durmadan çalışıp gerçekleşmesini istediğiniz dileğinizin gerçekleşmesi anlamına gelmektedir. Rüyada lağım suyu temizlemek fakat bazı tabircilerimize göre de kişinin olumsuz bir durumu olumluya çevirme anlamına da gelmektedir. Eğer kişi nişanlı ise bazı tartışmalar meydana gelip huzursuz olaylar yaşanabilir fakat durum olumluya bağlanacaktır.

Rüyada lağım suyunu eğer iştahla içtiğinizi gördüyseniz eğer başınıza kötü bir olay ya da sizinle ilgili kötü şeylerin konuşulduğunun habercisi olabilmektedir. Çok çalıştığı halde bir türlü kavuşamadığı servete ve şatafata ulaşacaktır o kadar cefadan sonra kişinin kendi zenginliğini yaratmasına fırsat verecektir. Kişinin eğer başında kötü bir olay varsa o kötü durumdan kurtulmasına ve huzura kavuşmasına işaret eder. Eğer lağım suyuyla duş alıyorsa kötü bir kadınla ilişkiye yada erkeğe işaret etmektedir. İnsan kendisini lağım suyunu temizledikten sonra tekrar lağım suyuyla evi doluyorsa evine dedikodu bir misafir geleceğine çok kötü bir haber getireceğine evi darmadağın yapacak bir haber olacağının habercisidir bazı tabircilere göre de lağım suyu kötü düşüncelerin habercisidir.

rüyada lağım suyu taşması çaba harcayarak düşlediği haysiyete, verdiği çabaların sonunda hayalini kurduğu haysiyete, meşakkatle birlikte hak ettiği toplu mala, sıcakkanlı genç adama, uzun süren gayretin sonunda özlediği az olan kazancının artacağına yorulur. Kısa sürede öğrenilecek sevindirici habere, didinmenin sonunda hasret duyduğu mutluluğa, yardım alarak düşlediği mevkiye, umudunu yitirdikten sonra hak edilen iyiliğe, manevi külfeti bulunan ecnebiden uzaklaşmaya delalet eder.

Rüyada lağım faresi görmek , evliliğe veya nişana , kısa zamanda olacak hayırlı olaylara , istemeden yarar sağlayacak kötü düşünceli kimseye delalettir.Rüyada lağımın taştığını , patladığını görmek , kötü niyetli kimse ile yollarını ayırmaya , sırtınızdaki bir yükten kurtulmaya , kendi başına yola devam etmeye delalettir.Rüyada lağım temizlemek , kaybettiğiniz bir eşyayı bulmak için yahut yanlış anlamayı düzeltmek için çaba göstermeniz gerekeceğine delalettir.

Rüyada lağımın koktuğunu görmek sevgilinizle yaşayacağınız küçük tartışmalara , başka kimselerin araya girmesine , kıskançlık ile söylenecek kötü sözlere delalet eder.Rüyanızda lağımı açtığınızı görmek sağlığınızla ilgili problemler yaşayacağınıza , kısa sürede bu sorunu atlatacağınıza , sizi tehdit eden bir kimsenin üzerine gideceğinize işarettir.

Rüyada lağım suyu görmek , moralinizi bozan kişilerle aynı ortamda bulunacağınıza yorumlanır.Rüyada lağım suyunu içtiğini görmek , tehditlere boyun eğmeyeceğinize , inatla yapılan işten yarar görmeye , yaşayacağınız sorunların üstesinden geleceğinize ve içinizin rahatlayacağına işarettir.

Rüyada lağım kapağı görmek , hileli bir kazanç teklifi yada yalancı şahitlik teklifi almaya delalettir.Rüyada lağımın içine girmek veya içine düşmek , işinizde yükseliş göstereceğinize , daha fazla para kazanacağınıza , ortamınızı değiştirmeye , alim kimselerle yapılacak sohbete , sınıf atlamaya delalettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

16562