Rüya tabiri ara

Rüyada Lağım Faresi Görmek

Mart 6, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada lağım faresi görmek bu rüyayı gören kişinin insanlar hakkında her zaman hile düşünen ve oldukça kötü kalpli bir insan olduğunu işaret etmektedir. Rüyasında lağım faresi gören kimse eğer onunla karşı karşıya gelmiş ise, gerçek yaşantısında burada bahsedilen bu kişi ile karşılaşacağının haberini vermektedir. Kişi rüyasında gördüğü lağım faresinin evine girdiğini görmüşse, size karşı dost görünen gizli bir düşmanın olduğuna dair sizi uyarıcı olan bir rüyadır. Ayrıca rüyasında lağım faresi öldürenler oldukça dikkatli olmalıdır, çünkü işinde usta olan bir hırsıza, sinsi dost görünen düşmana rivayet olunur ve lağım faresi pisliği görmek ayrıca bu rüyayı gören kişinin evine rahatlıkla girip çıkan ve esas yüzünü gizleyen düzenbaz olan kişi olarak yorumu yapılmaktadır. Rüyasında gördüğü lağım faresini eline alan rüya sahibinin akrabalarının arasında bulunan kötü bir düşman olduğunu işaret etmektedir.Rüyada lağım faresi yemek eşinin kötü huyu olan birisi olduğunu ya da ahlaksız olan bir kimsenin rüya sahibine görücü olarak geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada lağım faresi tarafından ısırılmak çoğunlukla rüya yorumcularına göre hayırlı olmayan bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin çok uzakta olan ve orada yaşayan bir akrabası veya bir tanıdığı ile görüşeceğine işaret etmektedir. Rüyada lağım faresi saldırısı Ayrıca geçmişte yaşadıkları ve büyük izler bırakmış olan olayları anarak bir arada bu olaylardan konuşacaklarına delalet olunmaktadır.

Diğer bir yorumda lağım faresinin görülmesi, gizli olan düşmanı temsil etmektedir. Lağım faresi görmek, çoğunlukla rüya sahibine düşmanlık besleyen kişinin onu her hareketi ile takip etmesine ve ilk fırsat bulduğu zaman onu yerlere vurmaya çalıştığını işarete etmektedir. Rüyada fare görmek hiç hayra yorumlanmaz. Ayrıca rüyada görülen fareler her zaman gören kişinin kendi sağlığı ile alakalı olarak tabiri yapılmaktadır. Hatta rüyasında lağım faresini gören kişinin iş hayatında yaşayacağı başarısızlıklara ve büyük zararlara uğrayacağına da alamet olmaktadır.

Rüyada lağım faresi öldürmek rüyasında lağım faresinin dolaştığını gören kişi, aniden hiç bir şeyi yokken hastalanır. Evine lağım faresi girdiğini gören rüya sahibi büyük zararlara uğrar. Hem ailesi ile hem de iş hayatında yaşayacağı bir takım sorunlara delalet olunmaktadır. Rüyada lağım faresi görmek, rüyayı gören kişinin etrafında olan düşmanlara ve sahtekar arkadaşlar olarak tabiri yapılmaktadır. Ayrıca rüyasında lağım faresi gören kişinin özellikle temizlik konusunda daha da dikkatli olması konusunda uyarma amaçlı olarak tabiri yapılır. Rüya yorumcularına göre rüya sahibi görmüş olduğu lağım faresini eğer öldürmüşse,rüyada lağım faresi ve kedi görmek gerçek yaşantısında kendisine düşman olan kişilere karşı galip olacağını işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3152

Rüya Sitesi Linkleri