Rüya tabiri ara

Cover Image

Lacivert

Eylül 18, 2017 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada lacivert görmek, kişinin iş hayatına işaret olan bu rüya gören kişinin hayatının kağıtlar üzerinde kurulu olup yaşantısını bu yönde sürdürmesine yorumlanır. Rüyasında lacivert renk gören kimse, duygularını geride bırakarak hayatı sadece mantıksal karelerde görür. Rüyada lacivert görmek, resmi makamlarda yer almaya, itibar görmeye, mevki ve makam sahip olmaya işaret eder. Bu rüya bazen de alınacak hayırlı habere, beklentilerin gerçeğe dönüşmesine ifade edilir. Kişinin rüyasında lacivert renk görmesi mutlu olacağı iş teklifleri alarak geleceğini etkin kılacağına işaret eder.

Rüyada Lacivert Görmek Ne Demek?  

Rüyada lacivert görmek, lacivert renk rüyayı gören kişinin memuriyet hayatına, elde ettiği başarılarına, sağladığı zaferlerine yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler gerçek olan bir çok güzellik karşısında hayatını sürdürmüş sunulan nimetler karşısında şükür etmiştir. Rüyada görülen lacivert renk sembolü aynı zaman da sizi bekleyen uzun yolculuğa, sevdikleriniz insanları geride bırakmaya, serüvenlere doğru uzanmaya tabir edilir.

Rüyada Lacivert Çanta Görmek  

Rüyada lacivert çanta görmek, bu rüya gören  kişinin iş hayatında ret  edemeyeceği iş teklifi alarak nitelikli eleman olarak yeni işinde hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler makamın yanı sıra mutlu edici kazanca da sahip olup kimseye muhtaç olmadan hayatını bolluk ve bereket içinde sürdürür.

Rüyada Lacivert Renk Görmek  

Rüyada lacivert renk görmek, lacivert rüyasıyla aynı anlamları taşıyan bu rüya kişinin mutlu olmasına sebep verecek iş teklifleri alarak başarısını bu anlamda sürdüreceğine yorumlanır. Bu rüya mevki ve makama ermeye, bol kazanca, açılan kısmet kapılarına delalet eder. Rüyada görülen lacivert renk bazen de hayırlı kısmete, mantık doğrultusunda yapılan evliliğe delalet eder.

Rüyada Lacivert Gömlek Görmek   

Rüyada lacivert gömlek görmek, kişinin azmi ve başarısı doğrultusunda imkansız olan bir çok işte başarı sağlayarak bu  anlamda kazançlarını vakıf kılacağına yorumlanır. Bu rüya gören kişiler için hayatı sil baştan yaşamaya,elinize geçecek belli miktarda paraya, servete nal olmaya ifade edilir.

Rüyada Lacivert Elbise Giymek 

Rüyada lacivert elbise giymek, rüya sahibi için hayra sonuçlanan bu rüya kişinin yakın zaman da gireceği davalarda olumlu sonuç alıp dualarının gerçekleşeceğine yorumlanır. Rüyasında lacivert elbise giydiğini gören kimse, devlet erkanında yetki sahibi olup makama  ve mertebeye ulaşır.

Rüyada Lacivert Ceket Görmek  

Rüyada lacivert ceket görmek, bu rüya kişinin resmi makamlarda yer alarak boy göstereceğine, gururlanmasına sebep verecek güzelliklerle karşılaşarak hayatını sürdüreceğine yorumlanır. Kişinin katıldığı törenler, düğün, yemin töreni, mezuniyet töreni şeklinde bir çok anlamlarda ifade edilir.

Rüyada Lacivert Kravat  Görmek 

Rüyada lacivert kravat görmek, kişinin mutlu olmasına sebep verecek olaylara karşılaşarak beğendiği kimseye karşı duygularını açacağına, ona karşı sevgisini her şeyden üstün kılacağına yorumlanır. Rüyasında lacivert kravat taktığını gören kimse, ağırlığı ve dik duruşu ile bir çok insanın gönlünde taht kurmuş herkesin beğenisini kazanmıştır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3207

Rüya Sitesi Linkleri