Rüya tabiri ara

Rüyada Kuzenini Hamile Görmek

Rüyada kuzeninin hamile olduğunu gören bir kişi, çok yakın bir zamanda büyük bir olayın içine düşeceğine ve durumdan maddi ve manevi olarak etkileneceğine işaret eder. Rüyada kuzeninin hamile olduğunu ve doğumuna yardım ettiğini gören bir kişi, aile...

Rüyada kuzeninin hamile olduğunu gören bir kişi, çok yakın bir zamanda büyük bir olayın içine düşeceğine ve durumdan maddi ve manevi olarak etkileneceğine işaret eder. Rüyada kuzeninin hamile olduğunu ve doğumuna yardım ettiğini gören bir kişi, aile içi çıkacak olan sorunlarla mücadele edeceğine ve ailesine yada yakın çevresinde oluşan bir sıkıntı nedeni ile maddi ve manevi olarak yardım edeceğine işaret eder. Rüyasında kuzeninin hamile olduğunu ancak doğum yapamadığını çok fazla sancılandığını gören bir kişi, çevresinde oluşan tehlikelerden etkileneceğine ancak kısa sürede bu tehlikelerden kurtulacağına işaret eder. Bazende geçim sıkıntısı nedeni ile bir takım sorunlar yaşayacağına daha sonra feraha kavuşacağına işaret eder.

Rüyada kuzeninin hamile olduğunu görmek gören bir kişi, aile içinde bir takım sorunlar yaşar. Rüyasında hamile olan kuzeninin kendi evinde doğum yaptığını gören bir kişi ise, aile içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına işaret eder.

Rüyasında kuzeninin hamile olduğunu ve kız çocuğu dünyaya getirdiğini gören bir kişi, bekar ise, çok yakın bir zaman içinde aile içinden biri ile yada yakın bir aile çevresinden biri ile evlenerek dünya evine girer. Gerçek hayatta kendisi hamile iken, rüyasında kuzeninin hamile olduğunu gören bir kişi, çok yakın bir zaman içinde bir erkek çocuğu dünyaya getireceğine işaret eder. Evli olan birinin çocuğu olmuyorsa ve rüyasında kuzeninin hamile olduğunu gördüyse, çok yakın bir zaman içinde gerçekleşmesi imkansız gibi görünen ve gerçekleşmesi için sürekli dua ettiği bir şey gerçekleşir. Yada hamile kalır.

Rüyasında kuzenin hamile olması demek bir çok sorunun art arda geldiğine ve kuzenin doğum sancısı ile birlikte doğum yaptığını gören bir kişi, bu sorunlardan bir çırpı da kurtulacağına işaret eder.

Rüyasında kuzenin hamile olduğunu ve sokak ortasında doğum yaptığını gören bir kişi, çevresinde oluşan olaylara kayıtsız kalmayacağına ve çevresine yardım eden hayır sever bir kişilik de olduğuna işaret eder.

Rüyasında kuzenin hamile olduğunu ancak ölü bir bebek doğurduğunu gören bir kişi, yaşadığı sıkıntılardan dolayı büyük ders çıkardığına ve bir daha aynı hatalara düşmemek için çok dikkat etmesi gerektiğine işaret eder.

Rüyasında kuzenin hamile olduğunu ve hastanede bir çok doktorun kendisi ile ilgilendiğini gören bir kişi, herkesin ilgisini ve sevgisini kazanacağına, iş yerinde terfi alacağına ve çevresinden yeni iş imkanları oluşacağına işaret eder.