Rüya tabiri ara

Rüyada Kuyudan Su Çekmek

Mart 29, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuyudan su çekmek, rüyada görülen kuyu hileye ve birini aldatmaya işarettir. Fakat kutuda su çektiğini görmek o bölgede iyi bir kimsenin olduğu ve herkese yardım ettiği sizinde dertlerinize derman olacağını gösterir. O kişinin yardımını göreceğiniz ve ondan faydalanacağınızın işaretidir. Kuyudan su çekmek aynı zamanda emek harcayarak bir şeyler elde etmeye emeklerin karşılığını almaya yorumlanır.

Kuyuya kovayı atıp dolu dolu çıkardığımızda emeklerin karşılığını fazlasıyla alacağınız ve artık rahata erişeceğiniz günlerin yakın olduğu bir döneme gireceksiniz. Fakat kuyuya kovayı atıp da boş çıktığını görseniz bu boş şeylere emek harcadığınızı gösterir. Kardan çok zarara uğrayacağınız işlerdir. Bu nedenle bu işleri bırakıp daha karlı işlere yönelmelisiniz aksi taktirde emekleriniz ziyan olacaktır. Maddi kayıplar yaşayacak ve telafisini yapmakta zorlanacaksınız. Maddi kayıpların yanı sıra manevi huzursuzluklar yaşayıp sıkıntılı dönemlere gireceksiniz.

Rüyada kuyudan su çekmek, rüyada kuyudan su çekerken kovanın kırılması tedavisi zor olan bir hastalığa işarettir. Rüya sahibinin ya da çok yakın bir tanıdığının bu hastalığa yakalanmasına işaret eder. Bu hastalıkla birlikte zor bir döneme girilecek ve maddi ve manevi olarak büyük sıkıntılar yaşanacaktır. Bu durumda psikolojik olarak destek almak en iyi tedavi yöntemlerinden olacaktır aksi halde çıkmaza girip hem kendinize hem çevrenize zarar verebilirsiniz. Kuyudan su çekerken kuyuya düşmek ve karanlıkta kalmak ise ölümün habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3830