Rüya tabiri ara

Rüyada Kuyu Suyu İçmek Görmek

Nisan 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kuyu Suyu İçmek, malını mülkünü kaybeden kişinin kaybettiği ve özlediği toplu kazancına, çektiği çilelerin sonunda hayal ettiği varlığa, uzun süren gayretlerin sonunda ulaştığı kazanca, zorlukla hayal ettiği servete, zorluklara göğüs gererek özlem duyduğu büyük güce işaret ettiği söylenmektedir. Görmüş olduğunuz rüya da kuyu suyu görmek, emek çekerek umduğu mala, servet ile birlikte hayalini kurduğu itibarlı mertebeye, güçlükle birlikte düşlediği huzura, vicdansız bir düşmana, bir kişiden çare isteyerek gözlediği konfora işaret ettiği söylenir.

Rüyada kuyu suyu görmek görmüş olduğunuz rüyanızın kaybettiği birinin geri döneceğine daha sonra özlediği kişinin sevgine kavuşacaktır. Verdiği çabaların sonunda gözlediği kazanca, çektiği müşküllerin meyvesini alarak gözlediği rahat yaşama arzusuna kavuşacaktır. Fakat umudunu kestikten sonra umduğu itibara da kavuşamayabilir eğer gördüğü kuyu suyu çamurlu ve pis ise eğer kuyu suyu temiz ise kişi ulaştığı temiz rızka, çabalarının meyvesini alarak kavuştuğu mülke sahip olmaktadır.

Bu rüya bazı tabircilere göre ise, çabayla birlikte hayalini kurduğu başarıya, çektiği zahmetlerin meyvesini alarak hak ettiği kazanca, umudunu yitirdikten sonra hak ettiği temiz rızka, güçlükle kavuştuğu umduğu bolluğa, çektiği sorunların bitmesiyle elde ettiği temiz kazanç işaret eder.

Rüyada Kuyu Suyu Görmek Kişi eğer kaynar suyu başından aşağı birinin döktüğünü görüyorsa döken kişinin büyük bir iftirasına uğrayacaktır. Başka tabircilere göre de bunun tam tersi büyük bir iyiliğe sebebiyet verip mükafatını alacaksınız. Kaynar su fokur fokur kaynıyorsa haneniz de çok fazla dedikodu kaynıyor demektir. Rüya da kaynar su görmek kişinin çok değer verdiği bir insanın onun hakkın da güzel bir şeyler yapacağına delalet eder. Fakat o değer verdiği insan aileden biri yani akrabalık bağı varsa yakın da akrabalarından birinin evleneceğine delalet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1184