Rüya tabiri ara

Rüyada Kuşunun Ölmesi

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kuşunun ölmesi,görülen rüya hayırlara vesile olması dileğiyle aydınlığa yorumlanmalıdır. Bazı kişilerin gördüğü rüya sahibinin sabah suya anlatarak su gibi berrak olmasını diler. Bir çok kişi için görülen bu rüya yaşanılan günlük hayatta insanların başına gelebilecek iyi yada kötü olayların habercisi olarak görünür. Rüya sahibi için bu rüyanın görülmesi beklediği bir haberin ardından üzüleceğine işaret eder. Ayrıca rüya nasıl düşünülürse o şekil çıkar, bu nedenle kötü görülen rüyalar bile olumlu çıkması için güzel dileklerle düşünülür.

Rüyada kuşun ölmesi beklenilen bir mirasa ortakların çok olacağına rüya sahibinin bu duruma çok sinirlenerek vereceği tepkilere rivayet eder. Bekar bir bayanın bu rüyayı görmesi hayatında olan erkek arkadaşının onu kandırdığına ve oyaladığına delalet eder. İş sahibi olan bir kişinin bu rüyayı görmesi ise yanında çalışan elemanın iş kazası geçireceğine ve elinden yüklü bir para çıkacak olan rüya sahibinin üzüntüsüne alamet eder.

Rüyada kuşunun öldüğünü görmek hasta olan bir hane içinde kişinin sürekli olarak durumunun kötüye gideceğine fakat her an hastane olaylarıyla gidip gelinmeye çare aranmasına rivayet eder. Rüya sahibi evli bir bayansa çevresinde komşuları tarafından sevilmediğine ve arkasından bir takım dedikodu yapılarak dışlandığına yorumlanır. Eşler arasında görülen bu rüya iki eşin birbirlerini çok kıskandığına ve sürekli bu konu için tartışma yaşanılmasının habercisi olarak bilinir.

Rüyada muhabbet kuşunun öldüğünü görmek içine kapanık olan bir insanın yaşadıkları sorunlar nedeniyle hayata küstüğüne delalet eder. Genç bir bayan bu rüyayı görürse bir takım hayalleri olduğuna ve bunların gerçekleşmesi için dua ettiğine zamanla dileklerine kavuşacağına alamettir. Maddi açıdan sıkıntı çeken kişinin bir beklentisi olduğuna fakat, bu beklentinin bir başkası tarafından engelleneceğine çıkar.

Rüyada kuşun düşüp ölmesi hayatınızla ilgili bir başlangıç yapmak istediğinize bu durumda bir takım desteğe ihtiyacınız olduğuna ve yanınızda birileri olması gerektiğine rivayet eder. Elinde bir takım maddi birikimi olan kişinin yakını tarafından dolandırılmasına rüya sahibinin hiç beklenmedik kötü sürprizlerle karşılaşacağına alamet eder. Çok güvendiği bir arkadaş sayesinde saklamak istediği bir sırrın ortaya çıkacağına rüyayı gören kişinin bu durumda çok sıkıntıya gireceğine işaret eder.

Rüyada kuşun elinde ölmesi görülen rüya sahibinin elindeki imkanlarla maddi durumunun kıymetini bilmeyeceğine parasını bilinçsiz harcamasına yorumlanır. Seven iki sevgili için yollarını ayırma kararı alacağına bunun için çok üzüntüler yaşanılacağına ailelerin onayı bu görüşmede olmayacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4781

Rüya Sitesi Linkleri