Rüya tabiri ara

Rüyada Kuşun Kafesten Kaçtığını Görmek

Şubat 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada kuşun kafesten kaçtığını görmek üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına, sıkıntıların kısa bir zamanda biteceğine, sıkıntılı ve yorucu bir döneme girileceğine, işlerin yavaşlayacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, rahat bir nefes aldıracak bir karar vereceğine, huzurlu bir iş hayatı sağlanacağına ve refaha erileceğine, hedef olarak tayin edilen şeylere kısa zaman içinde büyük bir başarı ile kavuşulacağına, zor zamanların geride kalacağına ve tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, kulağa küpe olacak nasihatler alınacağına, yol göstereceğine rivayet etmektedir.

tahmin edilenden daha büyük kazançlar elde edileceğine, maddi olarak çok kazanç elde edileceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine, böylece içinde kalan ve kendisini yıpratmasına neden olan şeyleri anlatarak rahata ereceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, şansının da açık olacağına, kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, yeni lezzetlerin tadına varacağına, sevilen kişilerle aradaki buzların eriyeceğine işaret eder.

Rüyada kuşun kafesten kaçtığını gördüyseniz:
Aralarından daha az sıkıcı olanları elemekle kalmayıp en eğlenceli ya da ilgi çekici olanlarını bulmalısınız.
Rüyada kuşun kafesten kaçtığını görmek en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, bu sayede işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına yorulur.

Rüyada muhabbet kuşunun kafesten kaçtığını görmek bir sebeple aile büyüklerinden birinin kalbinin kırılacağına ve bu sebeple kişinin kendisini bir türlü affetmeyeceğine, iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına alamet etmektedir.

Rüyada kafesten kaçan kuşu yakalamak tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine ve anne babanın sağlık sorunları yüzünden üzüntü duyulacağına, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına işarettir.

Rüyada kuşu kafeste görmek saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına, iç sıkıntısına işaret eder.

Rüyada kafesde kuşlar görmek hayır getirecek noktalara gelineceğine, kendisini allah’a yakınlaştıracak hayır işlerine daha çok vakit ve para ayırabilme şansına nail olacağına ve kaderinin yüzüne güleceğine işarettir.

Rüyada kuşu kafese koymak yeni bir yol çizileceğine, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kuşu kafese koyduğunu görmek tabiri caizse derin bir oh çekeceğine, çok uzun zamandan beri kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine yorulur.

Rüyada muhabbet kuşunu kafeste görmek aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına, mallarının ve parasının üstüne ekleyeceğine, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine alamet eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3493