Rüya tabiri ara

Rüyada Kuşun Isırması

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kuşun ısırması, sahibine iyi ve güzel kısmetler geleceğine işaret eder. Aile hayatında olumsuzluk yaşayacak olan kişinin bir anda hayatına giren sorunlarla mücadele edeceğine yorumlanır. İş hayatında çok uyanıklık yapan kişinin patrona göz boyama sözler vererek kendisini yücelteceğine alamet eder. Kuş ısırması rüya sahibinin tatsız olaylar yaşayacağına bu durumda hiç kimseyle geçinemeyen kişiye yorumlanır. Bir kimsenin gördüğü bu rüya yaşadığı günlük hayatta çok sıkıntılar çektiğine fakat çaresiz olan kişinin katlanması gerekerek gidecek hiç kimsesi olmamasına işaret eder. Komşular arasında yaşanılan gerginliğe rüya sahibinin çok sinirli bir kişiliğe sahip olduğuna delalet eder. Rüyada kuşun ısırması bir bekar bayanın bu rüyayı görmesi erkek arkadaşı tarafından uğrayacağı ihanete yorumlanır. Yaptığı her işle kendisinden söz ettiren rüya sahibinin çok göze gelmesi ve nazardan korkmasına rivayet eder.

Rüyada kuş ısırması beklenmedik bir arkadaş tarafından gelecek maddi yardım sayesinde borçlarından kurtulmaya alamet eder. Rüya sahibi bir bayansa hamilelik yaşayacağına ve zorlu bir gebelik geçireceğine delalet eder. Rüyayı gören kişinin iş hayatında uğrayacağı zarara bir çok kayıp kaybedeceğine işaret eder. Geçmişte yapılan hataların gelecekte rüya sahibi için sürekli önüne çıkacağına ve duyduğu pişmanlığa rivayet eder. Rüyada kuşun ısırması sağlık sorunu yaşayan kişinin biraz daha sıkıntı çekeceğine ve hastanede kalarak tedavisinin uzayacağına delalet eder

Birbirlerini çok seven iki sevgilinin arasının açılacağına fakat bu ayrılığa dayanamayıp geri barışacağına yorumlanır. Aile hayatında düzen kuran bir erkeğin peşinde dolaşan bir kadın olduğuna bu sebepten aile düzenin bozulacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin yaptığı birikim sayesinde rahat bir hayat yaşayacağına ve birikiminden kazanç elde ederek şanslı bir kişi olduğuna çıkar.

Bekar bir bayanın gördüğü bu rüya çok karamsar bir kişiliğe sahip olduğuna bu sebepten dolayı hiç kimseye güvenmediğine alamettir. Kendisine çok güvenen bir kişinin bu rüyayı görmesi gireceği toplum içinde karizmasının yerle bir olacağına yorumlanır. Anne olan bir kadın bu rüyayı görürse oğlu kötü arkadaş edinerek duyduğu endişeye ve belalara karışarak sorun yaşanacağına alamet eder. Gelin ve kaynana olan kişilerin aynı evde yaşaması fakat bu beraberliğin yürümeyeceğine delalet eder. Rüyada kuşun ısırması kişi veya kişilerin yaşadığı günlük hayatta eline geçen fırsatları değerlendirememesi ve sonrasında duyduğu pişmanlıkla işsiz kalmasına yorumlanır. Görülen rüya sahibi için sevdiği bayan için verdiği mücadeleye ve bu mücadeleyi kazanacağına delalet eder. Hamile olan kişinin bu rüyayı görmesi ikiz çocuğa sahip olacağına ve mutluluğunu paylaşılacağına rivayet eder.

Rüyayı gören kişi eğer daha önce hiç görmemiş olduğu kulu rüyada görürse bu kazanca yada güzel olan işlere delalet etmektedir. Rüyayı gören kişi evinde bolluk, bereket yada zenginlik olacağını işaret etmektedir. Rüyayı gören kişinin en kısa bir süre içinde derecesinin yükselebileceğine, en kısa bir sürede ise tüm sıkıntılardan kurtulup elinin bollaşacağına bunun yanında da şöhret yada şana ismin güzel anılmasına rivayet etmektedir.

Rüyada kuş ısırması görmek, rüya sahibi yanabilecek olan nahoş olan bir olayın karşısında olgunluk gösterecek yada karşı tarafı alttan alacağına delalet etmektedir. Rüya sahibi çok yakın olan zamanda çok mutlu olacağı yada huzur bulacağı bir haber alacağını işaret etmektedir. Rüyayı gören kişi çok konuşmaya, konuşurken de yalan söylemeye yada sürekli konuştuğu için hata yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyayı gören kişinin işlerinin bozulacağına, mal kaybedeceğine, mirastan gelecek hayırsız olan kazanca yada çalışma hayatında da yaşayabileceğiniz her türlü zorluklarla ve canınızın sıkılmasını işaret etmektedir. Rüya sahibi uzun zamandır beklemiş olduğu bir isteğine kavuşur yada bir arzusunun gerçekleşebileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kuş ısırması görmek, rüya sahibi şan veya şerefini kaybedebileceğine, makamının ise elinden gidebileceğine yada o halkı yöneten kişilerin yakın zamanda gideceğine yada devlet adamları içerisinde de oldukça yüksek bir derecede de bulunan bir kişinin ölmesine delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1413