Rüya tabiri ara

Rüyada Küskünlük Görmek

Kasım 24, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Genellikle halk arasında yaygın bir inanış olan rüyada zuhur eden bir olayın gerçek hayatta tam tersi şekilde vuku bulması durumu rüyada küskünlük görmek ile tam da yerini bulur diyebiliriz. Rüyada küskünlük yaşayan, tanıdığı biri tarafından olsun olmasın kaygılanmak yerine eşi veya arkadaşı tarafından hatırlanacağı tabirine güvenebilir.

Sosyal çevresi tarafından rüyanın görüldüğü zamanlara dek ilgisizlikle cezalandırıldığını hisseden bir kimsenin bu rüyayı görmesinin sonucunda eski anlaşmazlıkların, yalnızlıkların ya da vefasızlıkların sona ereceği noktasında rüyanın yorumlarına dikkat etmesi psikolojik açıdan yararlı olacaktır.

Rüyada Küskünlüğün Sona Ermesi

Rivayet odur ki rüyasında küskün olduğu biriyle tekrar konuşan veya barışan bir kişi bu rüyanın gerçek hayata tezahüründe iş hayatında yaşadığı sıkıntıların sona ereceğini düşünmelidir. Eşref sahibi rüya sahibi iyi kalpli, temiz ruhlu ve insanlar arasında arabulucu özelliğiyle ön plana çıkar ki bu da böylesi rüyaların her zaman hayra yorulacağı noktasında kişinin kendisini daha fazla sevmesi ile anlam bulur.

Bu derecede olgun bir kişinin rüyada küskünlük görmek yerine gerçek yaşamda küsleri barıştıran ve böylece çevresi tarafından örnek alınan biri olduğuna dair dayanak noktası oluşturmayı tercih etmesi önemlidir.

Küsülen Birini Rüyada Görmek

Sebep her ne olursa olsun küskünlük yaşanan biriyle yolda karşılaşılsa bile hepimizin az biraz yüreği burkulur ve bu noktada haklı da olunsa bir pişmanlık hissedilir. Aynı oranda küskün olduğunuz birini rüyada gördüğünüzde bu küskünlüğün uzatılmaması gerektiği noktasında tabir edilebilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3863