Rüya tabiri ara

Rüyada Kuşburnu Görmek

Nisan 17, 2017 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüya sahibinin yaşadığı sıkıntılar sona erecek ve büyük kazançlar sağlayacak bir işe girecektir. Rüyada kuşburnu görmek zorlu dönemin sona ereceğini de gösterir. Rüya sahibinin hayatında önemli gelişmeler yaşanacak ve güzel haberler alarak hayatını düzene koyacaktır. Mutlu ve sağlıklı bir ömre sahip olacağını da gösterir.

Rüyada Kuşburnu Yediğini Görmek

Sıkıntılı dönem atlatacak olan rüya sahibi için güzel günler yaklaşmakta olup aile içi huzuru da simgeler. Hayırlı kazançlar kazanacak ve çevresine de yardımlar edecektir. Uzun zamandan beri bir iş krizinde olan rüya sahibine güzel bir haber gelir ve bu haber ile iş hayatı düzelir.

Rüyada Taze Kuşburnu Görmek

Rüya sahibinin büyük iş projeleri vardır ve bu projeler neticesinde büyük iş yapacak ve hayatını düzene koyacaktır. Sorunlu dönemi geride kalacak ve büyük maddi kazançlar yaşayacaktır. Hayırlı bir kısmet ile karşılaşacak ve ömür boyu mutlu bir aile yaşamı sürdürecektir.

Rüyada Kuşburnu Çayı İçtiğini Görmek

Rüya sahibi sevdiği kişilere yeteri kadar zaman ayıramadığı için sosyal hayatı biraz sekteye uğrar. Kendisini iş yaşamına verecek olan rüya sahibi büyük başarılara imza atar. Sorunlu dönemini geride bırakacak ve alacağı bir haber ile hayatını olumlu yönde değiştirecektir. Aile ilişkilerini düzene koyacağı gibi yakın bir zaman içinde evleneceği kısmet ile karşılaşacak ve dünya evine girip ömür boyu mutlu olacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6080