Rüya tabiri ara

Rüyada Kuşatma Görmek

Ocak 4, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Kuşatma Görmek; Kişi rüyasında düşmanını kuşattığını görürse; onları gözetmeye, iş ve fikirde sebat göstermeye, şeytanla ve kişi kendi nefsiyle mücadele edeceğine, müşrik olan kimseler üzerinde galip gelmeye ve hâkimiyet kurmaya delalet eder. Kişi rüyada düşman tarafından kuşatıldığını görürse; sindirim rahatsızlığına ve kabızlık çekmeye de yorumlanır.

Rüyada Ablukaya Alınmak
Ablukaya alındığını gören bir kimse; çevresinde kendisine ve ailesine kötülük edecek kimselerin varlığına işaret eder. Aynı zamanda kişi arkadaşlık ilişkilerinde daha dikkatli ve itinalı davranması gerektiğine de yorulur.

Rüyada Kuşatma Görmek
Genç bir kadın rüyasında kuşatma altında olduğunu görürse; önünde çok ciddi engellerin olacağına ve bunların üstesinden rahatlıkla gelebileceğini ifade eder. Aynı zamanda bu kimse yaşadığı hayal kırıklıklarından çok büyük zevk alacak ve bu durumdan fayda sağlayacak demektir.

Rüyada Kuşatmadan Kurtulmak
Kişi rüyasında etrafındaki kuşatmayı yararak bundan kurtulduğunu görürse; iş yaşamında rakipleri ve düşmanları olmasına rağmen ticaret hayatında her şeyin yolunda ve düzenli gideceğine işaret eder. Rüya sahibinin para kazanması ve maddi gelir elde etmesi için hiç bir engelinin olmadığına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3710