Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Yuvası Yapmak

Ocak 20, 2020 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuş yuvası yapmak hayırlara delalet eder. Rüya sahibinin dengini bulması anlamına gelir. Rüyada kuş yuvası görmek, mutlu birliktelikleri ve beraberlikleri, eşler arasındaki uyumu, hane içindeki mutluluğu ifade eder. Sıcak ve huzurlu yuvaların kurulacağına, insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına delalet eder. Bu rüya genel anlam itibariyle nikâh ya da izdivaç anlamına gelir. Rüya sahibinin hayallerindeki kişiyi bulacağı ile tabir edilir.

Rüyada Kuş Yuvası Bozmak
Rüyada kuş yuvası bozmak, büyük uğursuzluk demektir. Rüya sahibinin büyük bir günaha gireceğine ve yanlış bir iş yapacağına işaret eder. Bir yandan da aile saadetinin bozulmasına, haneye nazar değmesine ve bu nedenle de evliliğin çatırdamaya başlamasına işaret eder.

Rüyada Kuş Yuvasında Yumurta Görmek
Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek büyük şans ve mutluluk anlamına gelir. Rüya sahibinin aile hayatından ve eşinden yana çok kısmetli olacağına, onlardan taraf hayır göreceğine ve afiyette olacağına delalet eder.

Rüyada Kuş Yakalamak
Rüyada kuş yakalamak, büyük bir varlığa sahip olmak ya da bir mirasa konmak şeklinde yorumlanır. Maddi değerlere sahip olmakla değerlendirilir ve rüya sahibinin hayatının bolluk, bereket ve zenginlik içinde geçeceği anlamına gelir.

Rüyada Kuş Görmek
Rüyada kuş görmek, haber almak anlamına gelir. Rüya sahibinin beklediği ya da beklemediği bir haber alması ile açıklanır. Genellikle uzaktan gelecek bir habere işaret eder.

Rüyada Ağaçta Kuş Görmek
Rüyada ağaç üzerinde kuş görmek kişinin yalnızlığının biteceğine, bekârlığına da veda edeceğine delalet eder. Rüya sahibine hayırlı bir nikâh görünüyor demektir. Sonu mutlu bitecek bir gönül ilişkisinin başlangıcı olarak yorumlanır.

Rüyada Üstüne Kuş Konması
Rüyasında üzerine kuş konduğunu gören kişinin hayali gerçekleşir ve rüya sahibi sevdiğine kavuşur demektir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

349

Rüya Sitesi Linkleri