Rüya tabiri ara

Rüyada kuş yuvası görmek

Şubat 26, 2018 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kuş yuvası görmek

Rüyada kuş yuvası görmek, hayra yorulan rüyalar arasındadır. Ev sahibi olmaya, iş sahibi olmaya, ruh eşini bulmaya, evlilikte uyum ve mutluluğu bulmaya, zeki ve sağlıklı bir evlat sahibi olmaya işaret eder. Rüyada kuş yuvası görmek, iş hayatında başarıya, itibar ve saygınlık kazanmaya, bekar için evlili­ğe işaret ederken, fakir için zenginliğe işaret eder. Rüya sahibi çok genç biri ise hayata dair deneyim edineceğine işaret eder.

Edgar Cayce’e göre; Rüyada kuş yuvası görmek, gebe kadınların ya da çocuk doğurmayı düşünenlerin çok sık gördüğü bir düştür.

Rüyada ağaçta kuş yuvası görmek

Rüyada ağaçta kuş yuvası görmek, rüya sahibi kadın ise çocuğu olacağına işaret eder.

Rüyada boş kuş yuvası görmek

Rüyada boş kuş yuvası görmek, iş hayatında sıkıntı ve zor günlerin sizi üzeceğine işarettir.

Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek

Rüyada kuş yuvasında yumurta görmek, iyiliklere, güzelliklere ve olumlu işlere işaret eder..

Rüyada kuş yuvasında yavru kuşlar görmek

Rüyada kuş yuvasında yavru kuşlar görmek, alış verişe çıkacağınıza veya yolculuk yapacağınıza işaret eder..

Rüyada kuş yuvasında terkedilmiş yavru kuşlar görmek

Rüyada kuş yuvasında terkedilmiş yavru kuşlar görmek, endişeye düşmeye işaret eder. Bu durum sıkıntı ve üzüntü getirir.

Rüyada kuş yuvası yapmak

Rüyada kuş yuvası yapmak, çok hayırlıdır. Çevrenizde bulunan ihtiyaç sahiplerine, muhtaçlara faydanız dokunacak. Gücünüzü hayırlı işlerde kullanacaksınız. Saygınlık kazanacak ve hayır duası alacaksınız. Bekar kimse için mutlu ve huzurlu bir evlilik yapamaya işaret eder. İş hayatında başarı elde edileceğine işaret eder..

Rüyada kuş yuvası bozmak

Rüyada kuş yuvası bozmak, şansızlıkların ve uğursuzlukların habercisi bir rüyadır. İçinizde büyüttüğünüz problemler hatalar yapmanıza neden olacak ve hane içindeki huzurunuz kaçacak. Ayrılıklar ve sıkıntılar yaşanacağına, nazara gelmeye, belalara ve fitne fesada işaret eder. Aynı zamanda Rüyada kuş yuvası bozmak, elindeki gücü suistimal etmeye, harama ve günaha girmeye işaret eder. Rüyada kuş yuvası bozmak, bir kimsenin hane içindeki huzurunu kaçıracak davranışlar içinde olduğunuza da işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6457