Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Yıkamak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada kuş yıkamak, birden fazla anlam yüklenen bir rüyadır. Fakat genel olarak en büyük anlamı arınmak ve somutlanmaktır. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda hayatına yeni bir sayfa açması ve yeniliklere açık olacağı bir döneme girmesi söz konusudur ve Rüyada kuş yıkamak, işlenen bir günahın bilincinde olmak ve tövbe etmektir. Rüyayı gören kişi sonuçlarına katlandığı bir işe kalkışmış ve bundan ders çıkarmıştır. Bu konularla ilgili tövbe eden ve Allah’a dua eden bir kimse uykuya daldığında rüyasında kuş yıkadığını görebilir.

Somutlanmak anlamında ise kötü olan her şeyi hayatından çıkarmak ve buna bağlı olarak hayatını değiştirmektir. Rüyayı gören kişi yakın zamanda sevdiği bir kişi tarafından bir çok konularda yanlışlara uğramış olabilir.

Bundan sonraki hayatından bu kişiyle görüşmeme kararı almak böyle bir rüyanın anlamına gelir. Rüyada kuş yıkamak kişi için farkına vardığı her yanlışı hayatından çıkarmak anlamına gelir. Bu durum kişinin yaptığı bir iş veya geç tanıdığı bir kişi içinde geçerlidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3632