Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Yemek

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kuş yemek, rüyada görülen kuş rüya tabirleri açısından genel anlamda hayra alamettir. Bu yüzden rüyasında kuş yediğini gören bir kimse için bu rüya, sağlıklı bir ömre, devlette bir makama geleceğine, güvende kalmaya, maddi sıkıntılardan iyi duruma geçmeye, helal zenginliğe, büyük bir kuvvet sahibi olmaya, kolay kazanılan rızka, zenginliğe, refaha kavuşmaya, hayırlı arkadaşa, zengin amire yorulur. Nadiren de çözümü zor bir problemle yüz yüze gelineceğine, bir türlü sıkıntıdan kurtulamamaya, iş sebebiyle huzursuzluğa, can sıkıcı hale düşmeye, sıkıntıya düşmeye delalet eder. Bazı durumlar içinde rüya yorumcuları şöyle demişlerdir: Bu rüya zorlukların ardından kavuştuğu feraha, zahmetle birlikte düşlediği toplu kazanca, meşakkatle birlikte kavuştuğu beceriye ve meşakkatle birlikte hayalini kurduğu güce yorul maktadır.

Rüyada kuş görmek rüya tabirleri açısından genel anlamda hayra yorulsa da bazı yorumcular açısından olumsuzda tabir yapılmıştır. Örneğin; bir başka rüya yorumuna göre de rüyada kuş eti yemek haksızlık ve hile ile bir kadından elde edilecek rızk ve mala işaret eder. Pişmemiş kuş eti yemek, bir kadının gıybetini etmeye ve ona haksızlık yapmaya işarettir.

Rüyada kuş eti yemek, kuş yavrusu eti görmek ve bundan yemek, zorluk ve sıkıntıyla yarayışlı hale getirilmiş mala işarettir. Yapılan başka rüya tabiri yorumlarına göre de kuş eti yemek yolculuk yapmak suretiyle fayda elde etmeye, cennete ve kişiyi cennete yaklaştıran halis amellere işarettir. Aynı zamanda rüyada yenmesi helal olmayan kuş eti eti yediğini gören kimse, hilekar ve zalim bir kavmin malını yer.

Aynı zamanda rüyada yendiği görülen bir takım kuş eti türleri de vardır. Mesela rüyada deve kuşu eti yemek, sağlıklı yaşamaya, getirili yatırımlar içinde bulunacağına refah dolu zamanlara, vefalı çocuğa, getirisi yüksek uğraşlar ile meşgul olacağına, maddi zorluklardan kurtulmaya, mutluluğa kavuşmaya, önemli kuvvete, hak edilmiş ziynete, sevince, yakın zamanda öğrenilecek memnun edici haber duymaya yorulur. Başka görüşlere göre de korkulanın olmasına, sıkıntı verici bir olayla yüz yüze gelineceğine, hoşnutsuz duruma gelmeye, saklanan sırların meydana dökülmesine, ticaret sebebiyle huzursuzluğa yorulmak tadır.

Geniş bir çerçeveden bakan rüya tabircileri şöyle dediler; Kişinin gördüğü rüya çektiği zorlukların meyvesini alarak ulaştığı rahatlığa, cefa çektikten sonra özlediği paraya, uğraş vererek hak ettiği daha iyi kazanca, cefa çektikten sonra hasret duyduğu yüksek mertebeye delalet eder. Doğan eti yemek ise: sultan tarafından gelecek mala işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

199

Rüya Sitesi Linkleri