Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Yakalamak

Şubat 27, 2019 - Okuma süresi: 6 dakika

Rüyada Kuş Yakalamak atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, ancak kişinin bu sıkıntı sonrasında özeleştiride bulunarak, hayatına ve davranışlarına dikkat edeceğine, hayallerinin gerçekleşmesi için ettiği duaların kabul olacağına ve bu sayede kişinin keyfinin yerine geleceğine, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, kısmetlerin günden güne artacağına, rızkın çoğalacağına, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına ve zararların telafi edileceğine, olanaksızlıklarla mücadele eder hale geleceğine, önemli işlere imza atacağına, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına yorulur.

Farklı bir yorum olarak kuş yakalamak işlerin yaşanacak olan aksilikler yüzünden yarıda kalacağına, çok büyük emekler verilerek gerçekleştirilen bir çalışmanın karşılığının alınamayacağına, kötü bir kişi ile karşı karşıya gelineceğine, orada tatsız olaylar yaşayacağına, yarar sağlamayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, kurulmuş olan bir ortaklığın bozulacağına, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, borçların kısa bir zaman içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Haha iyi bir eve çıkılacağına, huzursuzluk yaşanacağına, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına ancak işte ortaklığa girmeyeceğine, sağlık sorunlarının biteceğine, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, işlerin çok güzel bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine rivayet eder.

Rüyada evde kuş yakalamak o şekilde bir çözüm bulacağına, ummadığı yerden rızka nail olmaya, yeni bir eğitim kurumuna girileceğine, çok istenen bir hayale yakın bir zamanda sahip olunacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, verdiği yaşam mücadelesinin yorulmasına ve çabalamasına değeceğine, evli ise eşiyle mutlu bir hayat süreceğine, hiç beklemediği sıkıntılar yaşayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine ve hiçbir isteğinin havada kalmayacağına delalet etmektedir.

Rüyada kaçan kuşunu yakalamak içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekileceğine, bu sorunlardan kurtulmak ve uğranılan zararları telafi etmek için yakın zamanda bir seyahate çıkılacağına, kişinin evliliğinde mutluluğun daim olacağına, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, gelirinin de garanti altında olacağına alamet eder.

Rüyada bir sürü kuş yakalamak mallarının ve kazancının çoğalacağına, çok büyük üzüntü duyacağına, sıkıntılı ve zor zamanlar geçireceğine, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, mali krize gireceğine, kendisini çok kötü hissedeceğine ve içinde bulunduğu durumdan çok rahatsız olacağına, kişinin rahatının ve keyfinin yerine geleceğine, bağışıklığın zayıflamasından ötürü sağlık sorunları yaşanacağına, rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, hayırlı bir şekilde başlayan işlerin zarar getireceğine, çok büyük mutluluklar duyulacağına, aklındaki planları, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına işaretti

Rüyada Kuş Görmek, türü bilinmeyen ve tanınmayan kuş Azrail Aleyhisselama; nasihat ve öğüde, rızka, Tanınmayan kuşun, hasta bulunan evden bir şey alıp götürmesi hastanın vefatına, Büyük kuş zengin kimseye, tahsildara, alime, tüccara, başkan ve yöneticiye, Yırtıcı kuş yerdeeki haşerelere, evcilleştirilmiş yabani kuş ve diğer eti yenen kuşlar rızık ve menfaate, Güzel kuş güzel ve sevindirici habere, çirkin kuş kötü ve üzücü habere, Su kuşları riyasete, özel vazifeye, deniz ve kara yolculuğuna, Kuşun insanın üzerine düşmesi misafir gelmesine, Kuşun baş, omuz ve diğer azaların üzerinde görülmesi kişinin ameline; beyaz kuş iyi ve temiz işe, alaca ve külrengi kuş karışık işe, siyah kuş kötü işe, Eşi hamile olan adamın üzerine konan kuşun kanadını kırması doğacak çocuğun uzun ömürlü olmasına, kuşun uçup gitmesi çocuğun kısa ömürlü olmasına, Güzel sesli kuşler ses sanatkarlarına, normal kuş sesi sesli olarak ağlamaya, Kuş kümeleri saltanata, altın ve gümüşe, Başın üzerinde kuşların uçması reislik yöneticiliğe, Gökten bir kuşuninerek insanın yanına gelmesi sevinçli haber yahut müjdeye işaret eder.

Kuşun gagası yaygın şöhrete, Kuş kanadı mala, kıymetli şeye, makam ve mevkiye, elbiseye, kılıca, bıçak ve süngüye, Üzerine kuşun pislemesi elbiseye, Akbaba ve diğer büyük kuşların bir kimsenin üzerine pislemesi meliklerin ve devlet adamlarının düşmesine, Kuş tuzağı yitiğin bulunmasına, ümit kesilen şeyin gerçekleşmesine, kaçak kimsenin yakalanmasına, Kuşun, yavrusuna ağzıyla yem vermesi kötü işlere, darlığa ve zina yapmaya, Kuş yuvası, insanlara delalet eder.

Rüyada kuş görmek mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, dertli günlerin geleceğinin habercisidir. Havada uçuşan kuşlar, mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günler geçireceğiniz anlamına gelir. Haberdir. Kişinin güzel haberlerle sevinç yaşayacağına işaret eder.Mutluluğun ve bereketin simgesidir. Yaralı bir kuş, sıkıntılı günlerin habercisidir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2029