Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Uçurmak

Nisan 17, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kuş Uçurmak, Rüyalar hemen hemen herkesin günlük olarak görmekte olduğu ve etkisinde kaldığı bir durum olmaktadır. Genellikle her gün uyuduğumuz zaman gördüğümüz birçok rüyalardan sadece 2-3 tanesini hatırlamaktayız. Ancak bu hatırlamakta olduğumuz rüyaların çoğu kişileri derinden etkilemektedir. Etkilendiğimizden dolayı aynı rüyayı tekrar tekrar görebilir hatta etkisini günler boyu üzerimizden atamayız. Bazen de çoğu kişi gördüğü her rüyanın anlamına mutlaka bakmakta ve anlamları ile birlikte öğrenmeden rahat etmemektedir. Birde günümüzde öyle kişiler vardır ki kötü gördüğü her rüya için sadaka çıkartmaktadır. Çoğu rüyalar birçok rüya tabircileri tarafından zaman zaman olumlu zaman zamanda olumsuz yönden açıklanmaktadır. Ancak çok eskiden beri görülen her kötü rüyanın kimseye anlatılmaması ve gizli tutulması gerektiği söylenmekte ve buna inanılmaktadır. Çünkü kötü görülen rüyalar anlatıldığı zaman gerçekleşeceği ve yaşanacağına inanılmaktadır.

Rüyada kuş uçurmak neye yorumlanır?

Rüyada kuş uçurmak bir çok islami rüya tabircilerine göre iyiye yorumlanmaktadır. Rüyada kuş uçurmak oldukça iyi anlamı olan ve kişileri güzel şeylerin beklediğini göstermektedir. Bu rüyayı gören kişi beklediği bir durumdan yada beklediği bir olaydan tam umudunu kesmiş iken gerçekleşeceğine ve umudunu kestiği şeyin güzelliklere ulaşacağına delalet etmektedir.
Rüyada Kuş Uçurmak

Çekilen bütün sıkıntıların son bulacağına ve alın teri ile kazanacağı parayla zenginliğe kavuşacağına işaret eder. Çok çaba sarf ederek beklediği paraya ulaşacağına ve o parayla başarılı işler yapacağını gösterir. Kişinin beklediği ve çabaladığı zafere ulaşmasına rivayet etmektedir. Yani bu rüya çoğunlukla olumlu şekilde yorumlanmaktadır ve hiçbir zaman kötüye yorumlanmaktadır. Çünkü kuş evimizde bolluk, bereket ve evimizde rızkın eksik olmamasına delalet etmektedir.

Ayrıca rüyalar kötü bile görülse kişiler iyiye yorumlamalıdır. Rüyada kuş uçurmak kişinin kısa sürede beklediği ile evleneceğine ve gelinlik giyeceğine böylelikle muradına ereceğine rivayet etmektedir. Aynı zamanda asker yolu gözlemekte olan bir anne bu rüyayı gördüğü zaman ilk askerden iyi haberler alınacağına, askerin evine geleceğine delalet etmektedir. Ayrıca çoğu kişi sınava girerek stresli bir şekilde sonucunu beklemektedir. Bu durum içinde görülen bu rüya oldukça güzel anlamlar bulundurmaktadır. İlk olarak kişinin beklediği sınavlardan güzel sonuçlar geleceğine ve istediği başarıya ulaşarak istenilen mertebelere uzanacağına işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

3441