Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Olduğunu Görmek

Mart 5, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuş olduğunu görmek, genel olarak hayırlı haberlerini ve güzel işlerin habercisi olarak bilinmektedir. Rüya sahibinin yaptığı işten dolayı eline geçecek bol miktardaki para ve makama delalet eder. Ayrıca bu rüya kısa bir süre içerisinde meydana gelecek olan güzel hadiselerin de habercisi olarak yorumlanmaktadır.Rüyada kuş olduğunu görmek bir yorumcuya göre yakın bir zamanda gerçekleşecek olan evliliğe işaret etmektedir. Rüya sahibinin gerçekleştireceği bu evlilik hayırlı bir evlilik olacaktır. Ayrıca bu evlilikten dünyaya gelen çocukların vatana ve millete hayırlı birer evlat olacaklarına, annesinin ve babasının yüzünün sürekli olarak güldüreceğine ileride bu çocukların halk arasında saygın bir yeri olacağına delalet eder.

Rüyada kuş gibi uçmak bir yorumcuya göre de kazanılacak olan bol miktardaki paraya yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin işleri yerinde gitmiyor ve sürekli işlerinden dolayı sıkıntı çekiyor ise bu sıkıntıların kısa bir süre içerisinde biteceğine Ancak bu durumların bitmesi için sabırlı olunması gerektiğine işaret eder. Eğer rüyada sarı renkli bir kuş olduğunu rüya sahibi görmüş ise kısa bir süre içerisinde yapmış olduğu işlerden dolayı eline bol miktarda para geçeceğini delalet eder.

Rüyada kuşlar gibi uçmak bazı yorumculara göre de elde bulunan varlığın kısa bir süre içerisinde kayıp edileceğine, ve kaybedilen bu mal varlığından dolayı aile içerisinde bir takım sorunların oluşacağına, bu sorunların rüya sahibine huzursuzluk ve mutsuzluk getireceğine işaret etmektedir

Eğer rüyada kuş olmak gören kişi çevresinde farklı kuşlar görmüş ise aile içerisinde bulunan birinin yakın bir zamanda vefat edeceğine delalet eder.

Rüyada kuş gibi havalarda uçmak bir yorumcuya göre de yakın bir zaman içerisinde bulunduğu yerden başka bir yere göç edeceğine yorumlanmaktadır. Eğer rüya sahibi küçük bir kasabada yaşıyor ise büyük bir şehre gideceğine, Eğer büyük bir şehirde yaşıyor ise küçük bir kasabaya gideceğini delalet etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1745