Rüya tabiri ara

Rüyada Küs Olduğun Arkadaşla Barışmak

Nisan 10, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada küs olduğun arkadaşla barışmak rüyayı gören kişinin yakın arkadaşıyla yaşadığı sıkıntıların sona ereceğine delalettir. Birine karşı yapılan yargısız infaz sonucu vicdan azabı çekmesine işarettir. Söylediği yanlış bir söz için pişmanlık duyması, vicdanını rahatlatmak için kalbini kırdığı kişiden özür dileyeceğini kanıtlamaktadır. Rüyada küs arkadaşla barışmak bazen de insanların bilinç altına işlendiği için kuruntu haline de getirilebilir. Rüya sahibinin huzursuz geçirdiği dönemlerin sona ereceğini işaret eder. Yaşadığı kötü zamanların son bulacağı düşünülmektedir. Bu rüya hayra yorumlanmaktadır. Bir arkadaşınızla, ailenizle veya yakın bir dostunuzla aranızda yaşanacak olan tartışmada kimseyi kırmamaya önem göstermeniz gerektiğini savunmaktadır. Aynı şekilde kişiler arası münakaşaya girmemeye önem verilmelidir.

Rüya sahibinin kazancının fazla miktarda artacağına ve bu kazancı hayırlı işlere yönelik kullanacağını işaret eder. Hatta bu rüyayı gören kişinin hayatına hayırlı ve kendisine destek olan arkadaşlar edilecektir. Rüyada arkadaşın annesiyle barışmak başka bir tabirle çok hayırlı bir evlat ve ailesi için her şeyi yapacağını bildirmektedir. Ayrıca yaşadığı sıkıntıların biteceğine rivayet eder. Beklenen haberlerin kısa sürede alınacağı görülmektedir. Helal para kazanılacağına delalet eder. İş hayatında yükseleceğinin de habercisidir. Herkesin kendisine kıskançlık içinde baktığını destekleyebilir. Özel hayatında da olumlu değişiklikler olacaktır.

Küs olduğu kişiyle barışacağına işarettir. Başka bir yorumda ise küskünlüğün daha da artacağına rivayet edilir. Rüyada küs arkadaşın kardeşiyle barıştığını görmek pek hoş görülmez. Ayrıca rüya sahibinin geleceğe yönelik düşüncelerinin daha iyi olması için elinden geleni yapacağına delalet eder. Rüya sahibi gördüğü bu rüyayı başkalarına anlatarak kendisini rahatlatmaya çalışmaktadır. Bu rüya aralarında düşmanlık olmaya kişiler için geçerlidir. Genellikle de yakın arkadaşların birbirlerine karşı yapılan hatalar sonucu duyulan pişmanlığın simgesidir.

Rüyada küs arkadaşınla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin arasının bozuk olduğu kimseyle barışmak istediğine ve ortada haksızlık olduğu anlamına gelir. Aralarındaki dargınlığın yakın vakitte son bulacağına, tekrar eskisi gibi dostuyla şen şakrak duracaklarına yorulur.Rüya bazı tabirciler tarafından ise yakın vakitte alınacak müjdeli habere delalet eder. Hane içinde yakın zamanda sevindirici bir haber duyulacağına, bu haberden bütün ailenin mutlu olacağına yorulur.İki insanın birbirine küsmesi ve birbiriyle konuşmaması İslamiyet’te iyi karşılanan bir durum değildir. Bir kişi rüyasında küs olduğu biriyle barıştığını gördüğünde bu gerçek hayatta da kişinin küs olduğu kişilerle barışacağına işaret ediyor olabilir. Başka bir yoruma göre de tam tersi şekilde, küs olunan kişiyle husumetin artacağını ve küslüğün büyüyeceğine işarettir.

Küs olmak birisiyle konuşmamak ya da dargın olmak dinimizce pek hoş karşılanmamaktadır. Dolayısıyla birisiyle dargın olduğumuzda bu stres ve sıkıntıyla uyuduğumuzda gece bu durum rüyamıza yansır ve içimizde ki vicdan azabı bu tür rüyalar görmemize sebep olur.Rüyanız iyice düşünmeden, tam anlamadan birisi hakkında verdiğiniz bir yargı nedeniyle vicdan azabı çektiğinizi, bir iç hesaplaşma yaşadığınızı işaret etmektedir.

Rüyada birisiyle barıştığını görmek dargın olduğu kimselerle barışmaya, düşmanlığın biteceğine işarettir. Bir başka yoruma göre rüyada düşmanıyla barıştığını görmek dargınlığın daha da kuvvetleneceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4979