Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Kafası Koparmak

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada Kuş Kafası Koparmak, gören kişi güzel ve hayırlı uğraşlara gireceğine, rüya sahibi büyük şansının olduğuna işaret eder. Rüyayı gören kişi yaşamındaki sorunlarından kurtulacağına, parasının çoğalacağına ve çektiği zorluklardan kurtularak rahat bir yaşam süreceğine dalalet eder. Rüyada kuş kafası koparmak gören kişi zahmet çekmeden kuracağı bir iş yerine, kötü arkadaşlarından uzak duracağına ve hayat boyu mutlu bir yaşama işaret eder. Rüyayı gören kişi zor olsa da sıkıntılardan kurtularak elde edeceği güce ve hayırlı işler peşinde koşacağına dalalet eder.

Rüyada Kuş Kafası Koparmak, gören kişi bekar bir bayansa karşısına gücü kuvveti yerinde olan, yakışıklı, sempatik olan bir kişinin çıkarak bu kişi ile güzel bir aşk yaşadıktan sonra mutlu bir yuva kuracağına ve gün geçtikçe bu kişiye daha çok bağlanacağına dalalet eder. Rüyayı gören kişi evli ise eşiyle mutlu bir şekilde ömür boyu yaşayacağına ve bir hayırlı evladının olacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kuş kafası koparmak, gören kişinin hasta bir yakını varsa hastalığının geçeceğine ve bu yüzden çok sevineceğine, zorluklarla elde edeceği mala, çok sevdiği bir kişi ile tatile gideceği şeklinde yorumlamaktadırlar.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1090

Rüya Sitesi Linkleri