Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Kaçırmak

Mart 31, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kuş Kaçırmak, gören kişi akrabalarından bir kişi öncülüğünde bir iş yeri açacağına ve bu iş yerinden çok paralar kazanacağına, bu paralar ile hayırlı işler yapacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi çok sevineceği bir olay olacağına ve bu olayla birlikte yaşamının tamamen değişeceğine dalalet eder. Rüyada kuş kaçırmak gören kişinin eline uzaktan gelecek bir parla kendi yakın akrabalarını fakirlikten kurtararak zengin bir yaşam süreceğine dalalet eder.

Rüyada kuş kaçırmak, gören kişinin kötü günlerin geride kalarak rahat bir yaşam süreceğine, helalinden kazanacağı mala ve paraya, dürüst olup güvenilir kişiler ile arkadaşlık edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin yapacağı bazı yanlış işlerden dolayı borçlarının çoğalacağına ama sebat ederek çalışıp borçlarını ödeyeceğine dalalet eder. Rüyada kuş kaçırmak gören kişi bir kişi ile sevgili olacağına ama fazla geçmeden bir olumsuz olay olarak aralarının bozulacağına ve bu yüzden çok üzülerek tekrar barışmak için çok çaba harcayacağına ama bir türlü yarışamayacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına rüyada kuş kaçırmak, gören kişinin korkacağı bir olumsuz olayın olacağına, kötü huylu olan bir düşmanın kötülük yapacağına, işlerinin kötüye giderek parasızlık çekeceğine, rüya sahibinin herkesten gizlediği sırlarının ortaya çıkacağı şeklinde yorumlamaktadırlar.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada kuş kaçırmak, gören kişi çektiği zorluklardan sonra süreceği sefaya, çok uğraşarak da olsa yükseleceği mertebeye, rüya sahibini kendisini çok seven bir kişiden para isteyeceğine ve bu kişinin vereceği para ile kendisine güzel bir iş yeri açarak yakınlarına da yanında iş vereceği şeklinde yorumlamaktadır. Rüyada kuş kaçırmak gören kişinin etrafında olumsuz olayların olacağına, sevdiği bir kişinin bir hastalıktan dolayı hastaneye gideceğine ve bazı yakınlarının rüya sahibi hakkında eleştiri yapacağına işaret eder.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1634