Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Eti Yemek

Şubat 17, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuş eti yemek; bazı rüya yorumcularına göre rüya sahibinin sefalete düşeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca verdiği söze sadık kalacağına, çektiği sıkıntılar sonrasında beklediği şan ve şöhrete, maddi kayba uğrayarak yoksulluk çekeceğine, ailesi yüzünden haksızlığa uğrayacağına, sıkıntılar ile beraber özlem duyduğu yeteneğe, yardım alarak kazandığı mal ve mülke, alacağı haber ile canının sıkılacağına, özlediği hayırlı haberlere, kısa zamanda duyulacak güzel ve sevindirici haberlere, büyük bir saygınlığa erileceğine, ticari büyük bir kayba, etrafında kötü niyetli insanların olmasına, yabancı kimselerden uzak durmaya, sıkıntılar ile birlikte özlem duyduğu kazanca ve bir yuvaya, iyi bir kişi ile evlilik yapılacağına, dostları ve sevdikleri ile beraber güzel ve eğlenceli bir zaman geçirileceğine, eline geçecek toplu bir paraya yorumlanmaktadır.

Rüyada kuş eti yemek; bazı çerçeveden bakan rüya yorumcularına göre, hayal ettiği bolluk ve berekete, merhametsiz ve acımasız yakın bir akrabaya, devlet memurluğunda mevkiiye yükseleceğine, sürekli artan mal ve mülke, hayali kurulan ve ümit edilen mutluluğa işaret etmektedir.

Rüyada tavus kuşu eti yemek; çok hayırlı haberler alınacağına, helal bir kazanca fakat çalışmaya gerek duyulmadan büyük bir servete sahip olunacağına delalet etmektedir.

Rüya sahibinin emek harcamadan fakat hırsızlık veya hile yollara başvurmadan büyük bir mal ve servete sahip olmasına işaret etmektedir.

Rüyada deve kuşu eti yemek; uzun ve sağlıklı bir yaşama, çok getirisi olan işler yapmaya, refah ve huzurlu zamanlara, hayırlı bir evlada, maddi sıkıntılardan ömür boyu kurtulmaya, hak edilen mal ve servete, kısa zamanda öğrenilecek güzel ve sevinçli haberlere, rüya sahibini mutlu edecek olaylara işaret etmektedir. Başka açıdan bakan rüya yorumcularına göre; korktuğunun olmasına, sıkıntı verici bir olayla yüz yüze gelinmesine, kötü bir duruma düşmeye, saklanan tüm sırların bir gün açığa çıkacağına, ticari kayba ve bu yüzden huzursuzluğa düşüleceğine yorumlanmaktadır. Ayrıca rüya sahibinin maddi kazançlarla ulaştığı rahatlığa, çektiği sıkıntıların sonunda istediği ve özlem duyduğu büyük güce, özlem ile beklediği yüksek mertebeye yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1311