Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Emzirmek

Mart 27, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuş emzirmek, görülen rüya hayırlara vesile olması dileğiyle aydınlık düşünülmelidir. Rüya sahibi için son derece iyi ve aydınlık olaylar yaşanılmasının habercisi olarak bilinir. Kişi veya kişiler için görülen bu rüya iş hayatında büyük başarı elde edileceğine rivayet eder. Bekar bir gencin bu rüyayı görmesi okul hayatında yüksek yerlere geleceğine iş adamı olacağına yüksek makamlara gelinmesine alamettir. Bir kimse rüyasında kuş emzirdiğini görmesi elindeki kısmeti bir başkasıyla paylaşacağına delalet eder. Rüyada kuş emzirmek rüyayı gören kimsenin mal varlığının artacağına bu serveti ölmeden çocuklarına paylaştırmasına yorumlanır. Komşusuyla arasının iyi olacağına bu samimiyetin sonu kötü tartışmayla sonlanacağına rivayet eder.

Rüya sahibinin bir takım borçları olduğuna bu borcu sahibine ödeyemeyeceğine bunun için sıkıntı yapmasına yorumlanır. Maddi imkanı iyi olan kişinin başkalarına yardım yapacağına ve durumu kötü olan insanları sevindireceğine alamet eder.

İki arkadaş arasında olan samimiyetin ardından birbirlerine karşı davranış değiştireceğine başka arkadaşlar sayesinde aralarının açılacağına çıkar.

Rüyada kuş emzirmek evlenip ayrılan kişinin hayatına bir bayan gireceğine yeni bir sayfa açarak hayatına yeniden devam ederek mutluluğu yakalayacağına delalet eder. Savunmasız ve çaresiz olan bir kişinin bakıma ihtiyacı olduğuna o kişiye uzatılacak yardım eline ihtiyaç duyulmasına alamet eder.

Rüya sahibinin beklemediği bir para alarak çok sevineceğine kurduğu hayallerini gerçekleştireceğine işaret eder. Kişinin günlük hayatta sevgiye muhtaç olduğunu ve hayatta hiç kimseden sevgi görmediğine çıkar. Görülen rüya bir iş adamı tarafından görülmüş ise o kişinin işinde daha çok yükseleceğine ve son derece saygın ve itibarlı biri olduğuna alamet eder. Rüyada kuş emzirmek aile hayatında huzuru ve mutluluğu geçte olsa yakalayan kişiye yorumlanır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

124