Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Doğurmak

Mart 30, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kuş Doğurmak, yeni bir fikre yada projeye imza attığınızı ise temsil ederken kuş doğurmak bu fikir yada projenin kendinize daha özgü ve mutlu hissetmenize sebep olacağını ve hasta iseniz şifaya kavuşacağınızı işaret etmektedir. Çok sıkıntılı durum, bir sevinç haberiyle son bulacağını işaret etmektedir. Karışık yada zor rüyaları yorumlarken ise her zaman iyimser olunmasını işaret etmektedir.

Rüya sahibi sıkıntı çekerek ümit ettiği yüksek bir mertebeye, fena niyetli akrabalar tarafından ise fazla zarar görmeye, zorlukların arkasından kazandığı niyetle ise olumlu manalarda meşakkatle elde ettiği beceriyi işaret etmektedir. Rüyayı gören insanın ise kısmetinin döneceğine, şansın kapanacağına, para sıkıntısı çekeceğine, işlerin bozulacağına, uzun süre geçim sıkıntısı çekeceğine, bu yüzden ise moralinin bozulacağını işaret etmektedir.

Kuş Doğurmak rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına, iş yada özel hayatında çok güzel yeni gelişmeler yaşanacağına, mutluluğun yada huzurun yerinde ise olacağına veya yaşanan çok hayırlı gelişmeler sayesinde ise çok mutlu olacağını işaret etmektedir. Zorlanarak kazanılan haysiyete, cefa çekerek ulaşılan nimete, bazen ise şöyle yorumlanmaktadır, meşakkatle birlikte ise hak edilen kazanca, uğraşların sonucunda ümit ettiği mutluluğa işaret etmektedir. Rüyada Kuş Doğurmak rüyayı gören kişilerin yanında ise cana yakın, sadık, her iyi yada kötü anında yanında olup ve destek verebilecek kimselerin çoğalacağına, bu durumun ise rüyayı gören kişinin ise hoşnut edeceğini işaret etmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5572