Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Çiftleşmesi

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuş çiftleşmesi, Kimi rüya yorumcularına göre ise rüya sahibinin içindeki sırrı diğer insanlara bildirmek şeklinde rivayet edilir. Rüyada kuşların çiftleştiğini görmek bazı rüya yorumcularına göre bu rüya olumsuz olarak bedbahtlık alameti ve birçok zorluk ve güçlüklerin gelmesine işaret etmektedir. Diğer rüya tabirlerinde ise rüyada kuş çiftleşmesi, bu rüyayı gören kişinin akrabaları tarafından rencide olacağı ve eziyet göreceği şeklinde yorumlanıyor. Ünlü bir alim olan İstahri’ye göre ise böyle bir rüyayı gören kişinin nimet ve mal elde edeceği şeklinde yorumlanmaktadır. Diğer bazı rüya yorumcuları ise görülen bu rüya için, rüyayı gören kişinin yiyecek hususunda endişesi olmayacağına delalet eder.

Rüyada muhabbet kuşu çiftleşmesi, Böyle bir rüya görülmesi eşler arasında olan bağlılık, aşk, iyi geçinme ve bütün bunlarla beraber, evlat sahibi olmalarına delalet eder.

Rüyasında renkli muhabbet kuşlarının çiftleştiğini görmesi, rüyayı gören insanın hayatının, çok yönlü olarak değişmesine yorumlanır. Rüyasında beyaz muhabbet kuşunun çiftleştiğini görmesi ise, evlenecek bir çift anlamına gelir. Rüyasında çok fazla muhabbet kuşlarının çiftleştiğini görmesi bir topluluk içinde olan insanların birbirlerine olan samimi ve içten muhabbetlerinin bol olmasına veya görüş ve isteği aynı olan insanların, bir araya gelip, anlaşmalarına işaret eder. Rüyada kuşların çiftleştiğini görmenin yorumu da, rüyayı gören kişi şayet çok ağır hasta ise iyileşmesine veya çevresindeki ağır hasta bir kişinin iyileşmesine şeklinde yorumlanmaktadır.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1691