Rüya tabiri ara

Rüyada Kuş Almak

Nisan 1, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kuş almak çoğu rüya tabircileri tarafından oldukça iyiye yorumlanmaktadır. Görülen bu rüya herkesin yaşayabileceği bir rüya olmaktadır.Rüyada kuş almak güzel şeylere yorumlanması ile bütün güzelliklerin geçileceğine rivayet eder. Çoğu alimler tarafından ise alınan kuşa göre bu rüya değişmektedir ve alınan kuşa göre iyi yada kötü olarak yorumlanır. Örneğin rüyada alınan kuş beyaz ise iyiye siyah ise kötüye yorumlanmaktadır. Fakat alimler kısaca rüyada kuş alınması gelinliğe rivayet etmektedir diye açıklamıştır.

Yani rüyayı gören kişi bekar ve beklediği biri varsa beklediğine kavuşacağına ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına işaret etmektedir. Kuş bolluk, bereket olarak bilinir. Rüyayı gören kişi yaşamış olduğu sıkıntılı günleri atlatarak zenginliğe kavuşacağına ve helalinden olan zenginliğe kavuşacağına rivayet etmektedir. Bazen kişi yaşamış olduğu maddi zorluktan sıkılmış ve çıkmaz içerisinde iken bu rüyayı görmesi kendisine işaret olabilmektedir. Sabır etmesi gerektiğini ve çektiği maddi sıkıntının giderileceğine rahata kavuşacağına delalet etmektedir.

Rüyada kuş almak neye rivayet eder?

Rüyada kuş almak özlemin biteceğine ve beklenen kişinin geleceğine işarettir. Ancak gelemeyecek durumda ise beklenen birisinden güzel haberler alınacağına işaret etmektedir. Bunun yanı sıra rüyayı gören her kimse iş hayatında güzel gelişmeler oluşacağına ve istediği mertebeye ulaşarak saygınlık kazanacağına delalet etmektedir. Kişi iş hayatında tam da çıkmazdayken gördüğü rüya kendisine bir işaret olabilmektedir. Rüyada kuş alınması genellikle bazende gençleri ilgilendirmektedir. Yani sınava girmiş olan bir öğrencinin bu rüyayı görmesi sınav sonuçlarının beklediğinden iyi gelmesine ve istediği yere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Bu rüyayı gören kişi hiç beklemediği bir anda ev sahibi olacağına ve hatta bir miktar para biriktireceğini göstermektedir. Rüyayı gören kişi erkek ise kendisine gelecek olan ve çok istediği bir hediyeyle karşılaşacağına rivayet etmektedir. Bayan ise hep beklediği bir yüzüğün kendisine geleceğine işarettir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

5311