Rüya tabiri ara

Rüyada Kurumuş Ağaç Görmek

Mart 23, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kurumuş ağaç görmek rüyasında var olan ve bildiği bir ağacın kuruduğunu gören kimsenin dost bildiği bir kişinin düşman çıkacağına, kendisini sevmediği halde sever gibi görünen kişinin gerçek yüzünü görmeye, rüyada kurumuş ağaç dalı görmek kısacası düşmanını anlamaya delalet etmektedir. Bazı durumlarda ise şöyle yorumlanır, çok iyi bir dostunu, kendi yaptığı bir hata yüzünden, düşmana çevirmeye, yani sevdiği insanın dostluğunu ve sevgisini kaybettiğine dair de yorumlanmaktadır.

Bazı din alimlerinin yorumlarında ise, rüyada kurumuş ağaç sökmek maddi sıkıntılara, çok önemli sırlarının açığa çıkacağına, düşmanlarından emin olamamaya, yani dostunu düşmanını bir birine karıştıracağına ve uzun süredir katlandığın sıkıntılarının bir süre daha tıpkı, ağacın kuru dalları gibi, dallanıp budaklanarak, rüyada kurumuş ağaç kesmek devam edeceği şeklinde tabir olunmaktadır.

Rüyasında bilmediği bir kurumuş görmek ise, hayattan zevk alma yaptığı işlerde tatmin olmak, büyük kısmete kavuşmak veya eli açık iyi bir amire sahip olmak, rüyada kuru ağaç kesmek bol miktarda ziynet eşyası na sahip olmak şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca düşkünlükten ve fakirlikten kurtulmaya, düşmanlarının şerrinden emin olmaya, rüyada kuru ağaç dalının kırılması kaybettiği bir paranın veya mevkinin ardında tekrardan kavuşmaya işaret eder. Dünyanın sıkıntılarından kurtularak rahat bir hayatın yaklaşmakta olduğunun habercisi olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyasında kurumuş bir ağacı kestiğini görmek, Rüyasında kurumuş bir ağacı kestiğini veya başka birinin kestiğini gören kişi, uzun zamandır kendisine zarar veren bir düşmandan kurtulacağına işret eder. Bazı durumlarda ise, dünyalık kazançlarının, önüne geçen sorunların ortadan kalkacağı şeklinde de yorumlanmaktadır. Rüyada kurumuş ağaçta meyve görmek bazı din alimleri ise, düşmanlarını fark ederek, hayatından ve işlerinden uzaklaştıracağı şeklinde tabir etmektedirler.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4573