Rüya tabiri ara

Rüyada Kuru Üzüm Yemek

Nisan 9, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

Rüyada kuru üzüm yemek hayırlı bir rüya olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişinin hanesinde veya çevresinde hastası var ise zaman içinde iyileşeceğine rivayet eder. Rüyada kuru üzüm yemek ağız tadına işaret eder. Rüyasında nişanlı biri kuru üzüm yiyorsa, eşinin tatlı dili, güler yüzlü kadir kıymet bilen biri olacağına rivayet eder. Rüya gören kişinin hanesinde huzursuzluk varsa, artık onun yerini mutluluk ve huzur alacaktır. Sürekli çalıp alın teri ile para kazanıp ve geçimini zor sağlayan biri rüyasında kuru üzüm yiyorsa, rüyayı sahibinin hak ettiği paranın daha fazlasını kazanacağına ailesinin geçimini rahatça sağlayacağına rivayet eder. Bazı rüya yorumcularına göre, rüyada kuru üzüm görmek pek hayırlı bir rüya sayılmaz. Rüya sahibinin çevresine nefret kin beslediğini ve onlar için kötülük düşündüğünü işaret eder.

Rüyada kuru üzüm görmek rüya sahibinin iş hayatında, işinin rast gideceğine ve bu iş sayesinde bir çok kişiye yardımcı olacağına rivayet eder. Öğrenci biri rüyasında kuru üzüm görüyorsa, hayırlı bir geleceği olacağına başarı basamaklarını adım adım çıkacağına ailesine ve çevresinde hayırlı bir evlat olacağına rivayet eder. Rüyasında kuru üzüm gören biri yeni evli ise bebek haber alacağın, hanesinde huzurun mutluluğun ve bolluk ve bereketin hiç eksik olmayacağına işaret eder. Hasta olan biri rüyasında kuru üzüm görüyorsa, hastalığı için bir tedaviye başlanacağına ve bu yapılan tedavi sonrası eski sağlığına kavuşacağına rivayet eder. Rüyasında kuru üzüm gören biri sürekli rızık peşinde olacağına işaret eder.

Rüyada kuru üzüm topladığını görmek rüya sahibinin istediği başarı ya adım adım yaklaştığını ve biraz daha sabır göstermesi gerektiğini işaret eder. Rüyada kuru üzüm toplamak, rüya sahibinin bir süre geçim derdine düşeceğine elinde geldiği kadar helal kazanç kazanmaya özen gösterdiğini ve verilen bu emek karşılığında istediği kazanç elde edeceğine rivayet eder. Rüya sahibinin adım adım rızkının peşinde olacağına rivayet eder.

Rüya sahibinin, işinin kadrini ve kıymetini bilmesi sayesinde çok iyi ve hayırlı kazançlar elde ettiğine, iş yerinde ve evinde her zaman bolluk görüldüğüne ve çok iyi bir insan olarak yardıma muhtaç insanlara yardım ettiğine yorulur. Bir başka yoruma göre de rüyada kuru üzüm yemek, olumsuz güçlerin etkisi altında olduğunuzu, cesaret kırıcı yaşadığınızı, umutlarınız azalmaya başladığını fakat bunların sona ermek üzere olduğunu, hiç beklemediğiniz bir yerden veya bir kişiden kuvvet alacağınızı işaret eder.

Aynı zamanda rüyada yenen kuru üzüm emniyette kalmaya, parasal külfeti bulunan birinden kurtulmaya, zengin aile ferdine, yakında duyulacak mutlu edici havadis öğrenmeye, karmaşadan uzak bir hayat süreceğine, sevince, rızkın hayırlı olacağına, hünerli bir kişiye, mutlu geleceğe, içten davranan genç kimseye, mutluluğa ermeye delalet eder. Bunlarla birlikte korkunun gerçekleşmesine, üzüntüden kurtulamamaya, çözümü zor bir durumla yüz yüze gelineceğine delalettir. Bir takım rüya yorumcuları şöyle derler: Kişinin gördüğü rüya bir kişiden yardım isteyerek elde ettiği refaha, zahmet çekerek özlediği ticari kazanca, sıkıntıları aşarak umduğu daha iyi bir hayata, uğraşlarının sonunda hasret duyduğu daha çok kazanca delalet eder.

Rüyada kuru üzüm yenmesinin başka bir yorumuna göre de: Olumsuz güçlerin etkisi altında olduğunuzu, cesaret kırıcı durumlar yaşadığınızı, umutlarınızın azalmaya başladığının fakat bunların sona ermek üzere olduğunu, hiç beklemediğiniz bir yerden veya kişiden kuvvet alacağınızı işaret eder. Başka bir yorumcunun görüşüne göre de iş hayatında ortaya konacak işler, gerçekleştirecek projeler ve yapılacak çalışmaların çok beğenilmesi ve insanlar tarafından çok sevilmesi ile büyük miktarda kazanılacağına tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin, iş hayatından her şeye kavuşacağına ve bütün hayallerinin gerçek olacağına işaret edilir. Rüyada kuru üzüm yemek iş hayatında ve aile hayatında yaşanan sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, çalışma hayatında çok başarılı olarak çok para kazanılacağına ve mal mülk sahibi olunacağına alamet edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2291