Rüya tabiri ara

Rüyada Kurtlu Elma Görmek Yemek

Temmuz 4, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kurtlu elma görmek bazen işlerinizin aksayacağı ve umut bağladığınız bazı şeylerin ya kısmen veya tamamen son bulacağı manalarına gelebilmektedir. Rüyasında çürük elma gören kişinin işlerindeki aksaklıklar bazen kişiyi fazlasıyla üzeceği manalarına da gelebilmektedir. Ancak iş konusundaki bu aksaklıklar da tamir edilebilir nitelikte olacaktır. Bazen rüyada çürük elma görmek kişinin bozulmuş işlerini düzeltebileceği manasına gelebilmektedir.

Rüyada kurtlu elma yediğini görenin rızkı helal ve bereketli olur. Rüyada kırmızı elma yemek kazancın rahatlık içinde tüketilebileceğine işaret eder. Rüyada kırmızı veya yeşil elma yediğini gören helalinden bol rızk alır. Hanesinde bereket hasıl olur. Çünkü elma bereketli bir meyvedir. Rüyada görülmesi ve onun yenmesi de ondan faydalanılacağını işaret etmektedir. Rüyada elma yemek bazen hayırlı evlada bazen ise barışa işarettir. Rüyasında elma yediğini gören planlarında başarı noktasına ulaşır. Rüyada elma yemek karlı bir iştir ancak sarı elma yemenin küçük bir hastalıkla alakalı olduğunu söyleyenler de vardır. Ancak hastalığın şifası da vardır. Bu hastalık kış aylarında grip gibi geçirilebilir bir hastalık olabilmektedir.

Rüyada sarı elma görmek bazen hastalığa ve şifasıyla beraber gelen derde işaret eder. Rüyasında sarı elma gören hasta ise şifa bulur. Sarı elma bazen ise manevi duyguların yoğunlukta olduğu bir dönem içerisine gireceğinizi işaret etmektedir. Bazen ise rüya sahibinin duygularının ve sezgilerinin ön planda olacağı bir döneme girdiğini işaret etmektedir.

Rüyadaki yeşil elma bolluk ve bereket yorumlanır. Yeşil elma gören kişi muradı her ne ise ona erecektir. Rüyasında yeşil bir elma gören ululuk veya ulviyet ile karşılaşır. Bazen ise yeşil elma düzene girmeyeceğini düşündüğünüz bazı işlerinizin hızlıca düzene gireceğine yorum edilir. Bazı alimler ise bekarlar için yeşil elmayı evliliğe, evliler için ise evlilik hayatının güzelleşeceğine yormuşlardır. İnşallah bu güzel rüya sizin de hayatınıza olumlu yansıyacaktır.

Rüyada kırmızı elma görmek bazen çıkarlar üzerine bir haber alacağınızı işaret eder. Bazı alimler ise kırmızı elmayı ağacından koparıp yemenin bir kız çocuğa sahip olacağını bildirmişler rüyaları böyle yorumlamışlardır. Bazen kırmızı elma, kırmızı rengin yoğunluğundan kaynaklı çok sıkı çalışacağınız ve çalışmalarınızın karşılığını da alacağınız manasına gelebilmektedir.

Rüyada kurtlu elma satın almak konusunda 2-3 adet farklı tabir söz konusudur. Bunlardan en bilineni de karlı bir işe girdiğinizin habercisi olmasıdır. Elma satın almak hedeflerine, kazançlarına daha çabuk ulaşacağını yorumlar. Ancak satın aldığınız elma çürük, bozuk veya pis kokulu ise bu da işlerinizde bazı aksaklıklar olacağı olarak yorumlanmıştır. Bir diğer yorumcu ise rüyada elma satın almanın yeni işlerde yeni dostluklar edinileceğini bildirmiştir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

219

Rüya Sitesi Linkleri