Rüya tabiri ara

Rüyada kurdele görmek

Ocak 15, 2018 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kurdele görmek
Rüyada kurdele görmek, neşeli bir gün geçireceğinize, neşeli arkadaşlar edineceğinize, sürpriz haberlere, evlilik kararı almaya işarettir. Mutluluğun işaretidir. Çözemeyeceğiniz hiç bir sorun yaşamayacaksınız. Kendinizi çaresiz hissetmeyeceğinize işaret eder.

Rüyada siyah kurdele görmek
Rüyada siyah kurdele görmek, hayra yorulmaz. Kısmetiniz ve bahtınız kapanacak. Önünüze engeller ve kötü insanlar çıkacak. Beklediğiniz para önündeki engellerden dolayı bir müddet daha elinize ulaşmayacak.

Rüyada sarı kurdele görmek
Rüyada sarı kurdele görmek, iş yaşamınızda herşey gönlünüzce olacak. Başarı ve itibar kazanacaksınız. Bazen hastalık habercisidir.

Rüyada kırmızı kurdele görmek
Rüyada kırmızı kurdele görmek, rahata ermeye, mutluluğa, ferahlamaya, süpriz gelişmelere, beklenmeyen mutluluklara işaret eder.

Rüyada kırmızı kurdele aldığını görmek
Rüyada kırmızı kurdele aldığını görmek, iş hayatında hareketli bir dönem yaşayacaksınız. İş yaşamınızda doğru kararlar vererek yükselmeye işaret eder. Sevinecek ve mutlu olacaksınız.

Rüyada kurdele kestiğini görmek
Rüyada kurdele kestiğini görmek, farklı farklı mekanlarda eğleneceksiniz ve ağzınızın tadı yerinde olacak.

Rüyada kurdele bağladığını görmek
Rüyada kurdele bağladığını görmek, hayatınızda güzellikler olacak. Önünüze çıkan fırsatları değerlendirerek amaçlarınıza, hedeflerinize ulaşacaksınız.

Rüyada kurdeleli alyans görmek
Rüyada kurdeleli alyans görmek, sevdiğiniz kimseyle kavuşacak ve mutlu bir evlilik yapacaksınız. Muradınıza ereceksiniz.

Rüyada kurdeleli altın görmek
Rüyada kurdeleli altın görmek, maddi olarak rahatlayacaksınız. İşleriniz yoluna girecek.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2931

Rüya Sitesi Linkleri