Rüya tabiri ara

Cover Image

Kurban Kesmek

Ağustos 22, 2017 - Okuma süresi: 10 dakika

Rüyada kurban kesmek, güzel ve hayırlı olaylara işaret olan kurban kesmek rüyası kişinin dualarının kabul olup rızklarını hayırlı yollarda sağlayacağına yorumlanır. Rüyasında kurban kestiğini gören kimse, yapmak istediği hayallerini tek tek gerçekleştirerek mutluluk yolunda ilerler. Rüyada kurban kesmek, aynı zaman da kişinin üzerindeki manevi yükten kurtulmasına, rahata ermesine, elde ettiği rızkları için mevlaya şükretmeye tabir edilir. Rüyasında hasta sağlıksız kurban kestiğini gören kimse, yakın zaman da üzüleceği olaylarla karşı karşıya gelerek kazandığı rızkının bereketini görmezden kaybeder.

Rüyada Kurban Kesmek Ne Demek?

Rüyada kurban kesmek, kurban kesmek rüyası Allah’ı tealanın bizlere sunduğu faziletleri yerine getirmeye, rızkınızı açık tutacak kazançlar peşinde koşmaya, hayırlı kimse olmaya ifade edilir. Rüyasında kurban kesen kimse, üzerindeki yükünden kurtularak mevlaya karşı manevi anlamda huzur içinde olur. Bu rüya aynı zaman da eş, dost yakın akrabalarla birlikteliğe, yapılan hoş sohbetlere, kazancınızı hayırlı işlerde kullanmaya tabir edilir.

Rüyada Kurban Eti Görmek  

Rüyada kurban eti görmek, kurban ifadesinin tersine kötü anlamlarda ifade edilen kurban eti kişinin maddi sıkıntıların içine düşerek, rızkının bıçak gibi kesileceğine yorumlanır. Rüyasında kurban eti gören kimse, karşılaşacağı olumsuz durumlar karşısında sıkıntı içine düşerek kötülüklere sürüklenir.

Rüyada Koç Kurban Etmek 

Rüyada koç kurban etmek, koç kurban etmek rüyası gören kişinin çok istediği bir şeyde dualarının kabulü karşısında adağını gerçekleştirmesine yorumlanır. Koç kurban etmek erkek evlada işaret eder. Rüyasında koç kurban ettiğini gören kimse, büyük sevince kavuşarak uzun bekleyişin ardından dileğine erer.

 Rüyada Kurban Kesmek Dağıtmak  

Rüyada kurban kesmek dağıtmak, kişinin hayallerine kavuşarak sevincini dile getirmek amacıyla insanlara yönelik yaptığı hayırlara, rızkını açık tutmasına yorumlanır. Rüyada kurban kesmek ve dağıtmak, aynı zaman da ticari kazanç sağlamaya, başarılı süre gelen hayata, beklentilerin dile gelmesine, açılan kısmet kapılarına tabir edilir.

Rüyada Kurbanı Karnından Kesmek  

Rüyada kurbanı karnından kesmek, kişi ya da kişiler için son derece hayırsız olan bu rüya başarılarınızın alt üst olup sıkıntı ve sorun içine düşeceğinize, rızkınızı kesecek atılımlar yaparak sıfırı tüketeceğinize yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da çıkılacak uzun yolculuğa, sevdiklerinizden ayrı kalmaya, rızk uğruna verilen savaşlara tabir edilir.

Rüyada Deve Kurban Etmek  

Rüyada deve kurban etmek, kişinin ilahi inancına son derece bağlı, dini vecibelerini yerine getirerek Allah’a olan bağlılığını dile getiren hayır sahibi kimselere yorumlanır. Rüyasında deve kurban ettiğini gören kimse, maddi çıkarların yanı sıra manevi güzelliklere de önem vererek bir çok ihtiyaç sahibi kimseye yardım elini açar.

Rüyada Koyun Kesmek   

Rüyada koyun kesmek, koyun kesmek rüyası gören kişiler için son derece kötülüğü içeren rüya olup kişinin masum, yemiz kalpli kimseye iftira atarak o kimseyi zora sokacağına yorumlanır. Rüyada koyun kesmek aynı zamanda kız evlada işaret eder.

Rüyada Büyükbaş Hayvan Kesmek   

Rüyada büyükbaş hayvan kesmek, bu rüya kişinin ticari başarılarında sağlayacağı başarılarına, rızkını açık tutacak işlerde yer almasına yorumlanır. Rüyasında büyükbaş hayvan kestiğini gören kimse, geçmişe yönelik yaşadığı maddi sıkıntılı hayatına tekrar dönmemek için iş hayatının vermiş olduğu savaşın içine girer. Bu rüya aynı zaman da düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlamaya, zaferle sonuçlanacak işlerde ön planda olmaya ifade edilir.

Rüyada Başkasının Kurbanını Kesmek  

Rüyada başkasının kurbanını kesmek, kişinin yakınlık duyduğu kimselere tecrübeli olduğu bir çok işte yol gösterici olup kişileri doğru yola sevk edeceğine yorumlanır. Rüyada bir kimsenin kurbanını kesmek, o kimseye karşı iyilik yapmaya, kişinin sıkıntılarına çözüm bulmaya, maddi olarak rahatlığa ermeye tabir edilir.

Rüyada Kurban Kesmek Ve Yemek  

Rüyada kurban kesmek ve yemek, bu rüya kişinin hayallerine tek tek kavuşarak mutluluk yolunda ilerleyeceğine, sağladığı başarıları sayesinde kısa zaman da yükselerek ticari anlamda makam sahibi olacağına işaret eder. Rüyada kurban kesmek ve yemek, yapılan duaların karşılığını bulmaya, rızkın açılmasına, hayırlı bereketli kazançlara nail olmaya ifade edilir.

Rüyada Kurban Eti Dağıtmak  

Rüyada kurban eti dağıtmak, çok hayırlı ve makbul olan bu rüya kişinin maddi ve manevi yönden her anlamda rahatlığa ererek tüm sıkıntılarından kurtulacağına yorumlanır. Rüyada kurban eti dağıtmak, aynı zaman da ihtiyaç sahibi bir çok kimseye el açmaya, hayırlı işler peşinde koşmaya, rızkı açık tutmaya ifade edilir.

Rüyada Adak Kurbanı Kesildiğini Görmek  

Rüyada adak kurbanı kesildiğini görmek, kişinin maddi sıkıntılar yaşadığı sırada sevdikleri insanlardan göreceği destek sayesinde tüm sıkıntılarından kısa sürede kurtulacağına yorumlanır. Rüyasında adak kurbanı kesildiğini gören kimse, hayatına çeki düzen vererek hatalarından dolayı pişmanlık duyar, kendisine yeni hayat yolu çizerek ailesine olan eksikliğini giderir.

Rüyada Üç Tane Kurbanlık Koyun Görmek  

Rüyada üç tane kurbanlık koyun görmek, kişinin bir çok dileğe sahip olup dualarının karşılığı uğruna vereceği yardımlarına yorumlanır. Bu rüyayı gören kimseler hayatlarını hayalleri doğrultusunda yaşayarak rızkları uğruna her türlü zorluğun üstesinden gelirler.

Rüyada Koyun Kesmek Ve Yüzmek  

Rüyada oyun kesmek ve yüzmek, soğukkanlı kimselere, insanların korkarak yaklaştığı bir işte profesyonelce hareket ederek başarı sağlamaya, kişinin kendisine olan güvenine işaret eder. Kişinin rüyasında koyun keserek yüzdüğünü görmesi, rızkı uğruna her türlü zorluğu göze alarak kazancı uğruna vereceği savaşlarına, hayırlarını doğru yer ve zaman da kullanmasına tabir edilir.

Rüyada Kurban Kesmeye Niyetlenmek  

Rüyada kurban kesmeye niyetlenmek, kişinin dualarının karşılığı doğrultusunda mevlaya şükür amaçlı yaptığı dualarının yanı sıra maddi olarak ta ihtiyaç sahibi kimselere el açmasına elde ettiği rızklarını paylaşmasına yorumlanır. Rüyasında kurban kesmeye niyetlendiğini gören kimse, ailevi olarak girdiği her işte büyük destek görerek başarı yolunda emin adımlarla ilerler.

Rüyada Kurban Kesmek Kan Akmaması 

Rüyada kurban kesmek kan akmaması, duaların kabulüne, rızkın genişlemesine, başarılı süre gelen iş hayatına yorumlanır. Kişinin rüyasında kurban kesmesi ve kan aktığını görmesi, kazançlarını bereketli hale getirmek uğruna mücadele içine girerek rızkını açık tutacağına, sürekli yenilik peşinde koşacağına tabir edilir.

Rüyada Kurban Kesmek Alimlerin Açıklamaları?

Diyanet Yorumu, rüyada kurban kesmek, kurban kesmek rüyası dert ve kederden kurtulmaya, rızkın açılmasına, maddi rahatlık içinde olmaya tabir edilir. Bu rüyayı gören kimse hamile ise yakın zaman da hayırlı, sağlıklı bebeğe sahip olur.

İhya Yorumu, rüyada kurban kesmek, yolculuğa çıkmaya, kişinin kazancını üstün kılacak yenilikler peşinde koşmasına rızkın genişlemesine yorumlanır. Bu rüya aynı zaman da borçlu kimseler için borçlardan kurtulmaya, zenginliğe ermeye, evlat müjdesi almaya, devlet erkanında söz sahibi olmaya ifade edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1817