Rüya tabiri ara

Rüyada Kurban Kanı Görmek

Ağustos 28, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kurban kanı görmek, bir sözü, bir ahdi yerine getirmek, geçmişten kalan bir yemini tutmak manasına gelir ve aynı zamanda Allah için yapılan bir iyiliğin de işaretidir. Dinine ve ibadetlerine tutkun olan kimselerin Allah katında büyük sevaplar işlediklerini, hayatlarını her zaman haktan ve adaletten yana kurduklarını, hiçbir zaman yalana başvurmadıkları gibi, kimsenin ahını almadan, günah işlemeden yaşadıklarını ifade eder. İnsanların nazarında iyilik seven, merhametli, dürüst ve ahlaklı bir kimse olarak bilinen rüya sahibinin, girdiği her ortamda sevilip sayılacağını, yaptığı işlerde hayırlı, menfi sonuçlar alacağını, helal kazancının günden güne artacağını ifade eder. Yakın zamanda işlerinde bozulmalar meydana gelen kimselerin yeniden toparlanmaya başlayacaklarını, yaşanan aksiliklerden sonra ayağa kalkarak işlerin başına geçileceğini, düşmanların sevinmesine izin verilmeyeceğini ve kudretli, güçlü şekilde ayakta kalınacağını tabir eder.

Rüyada Kurban Kanı İçmek

Hayra yorulmaz, zira kesilen bir kurbanın kanını içmek, iyilik yapmak isterken kötülük yapmak demektir. İsteyerek olmasa da kişinin bazı yanılgılar içine düşeceğine ve ikircikli düşünceler geliştirmesi nedeniyle inancında bazı zayıflıkların meydana geleceğini, dünya malına fazla ihtimam göstermesi ve kibirli davranışlar içinde olması yüzünden hoş karşılanmayacağı manasındadır.

Rüyada Kurban Kanı Görüp Bayılmak

Elden çıkacak bir mala veya işlerde beklenmedik şekilde gelişen olumsuzlukların kişiyi üzüntüye düşüreceğine yorumlanır. Gerçek hayatında birine inanarak malını kaybeden kimselerin yaşayacağı ağır tecrübeye ve pişmanlığa tabir edildiği gibi, ev içinde kavgaların huzuru kaçıracağını, kişinin kendisini başka ortamlara atarak rahatlamak isteyeceğini de bildirir. İbadetlerin zayıflaması, inancından sapacak şekilde yaşamak ve günaha girmek demektir. Akıl ve mantıktan yoksun, tamamen duygusal şekilde kararlar almanın neticesinde para ve zaman kaybetmek anlamına gelir.

Rüyada Kurban Kanı Görmenin Psikolojik Yorumu

Kişinin kendisini herkes tarafından kullanılan, zavallı biri gibi gördüğünü ve kendisine acıdığını ifade eder. Değersizlik hissedildiğinin ifadesi olan rüya, başkaları tarafından önemli bulunmadığına inanmak yüzünden asosyal bir hayat sürdürüldüğünü de ifade eder.

Rüyada Kurban Kanı Görmek sayfası 30/08/2020 18:49:05 tarihinde 77613 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2646