Rüya tabiri ara

Rüyada Kurabiye Yemek

Rüyada Kurabiye Yemek, Rüya sahibinin hanesinde büyük sevinçli, müjdeli çok hayırlı haber alacağına ve bu haberlerin mutluluğu bir ömür devam edeceğine tabir edilir. Uzun süredir çocuk sahibi olamayan birinin kısa zamanda gebe kalacağına ve hayırlı b...

Rüyada Kurabiye Yemek, Rüya sahibinin hanesinde büyük sevinçli, müjdeli çok hayırlı haber alacağına ve bu haberlerin mutluluğu bir ömür devam edeceğine tabir edilir. Uzun süredir çocuk sahibi olamayan birinin kısa zamanda gebe kalacağına ve hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalet eder. Uzun süredir iş arayan birinin küçükte olsa bir iş sahibi olacağına ve bu iş onun için çok kıymetli ve değerini bileceğine yorumlanır. Rüyayı gören bekar biri ise kısa bir zamanda hayırlı bir evlilik yapacağına ve hanesinde bolluk ve bereketin eksik olmayacağına sevgi ve aşk dolu bir yuva olacağına tabir edilir.

Yüklü bir borcu olan birinin yavaş yavaş bu borçtan kurtulacağına ve bundan sonra maddi harcamalarına çok dikkat edeceğine emin adımlarda hayatına devam edeceğine tabir edilir. Rüyasında yaşlı bir çiftin kurabiye yediğini görmesi kalan ömürlerini torunları ile sağlık ve huzurlu yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Tuzlu Kurabiye Yemek, gören birinin pek hayırlı olmayan ailesinin ve kendisinin huzurunu kaçıracağı haberler alacağına bu haber yüzünde rüya sahibinin çevresinde iş hayatında kötü bir takım olay yaşamaya neden olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişi bekar ise yeni biri ile tanışıp, bu arkadaş rüya sahibine kötü örnek olacağına ve olumsuz şeyler yapmasına sebep olacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin sahip olduğu mevki mal varlığını kaybetme zorunda kalacağını delalet eder. Rüya sahibinin kendisi için çok önemli duygusal bağı kuvvetli arkadaşının kendisin yalnız bırakacağına ve uzun bir kendi gelemeyecek ailesine ve çevresine daha kötü davranmak zorunda kalacağına tabir edilir.

Rüyasında Bir Başkasına Kurabiye Yedirdiğini Görmek, Rüya sahibinin elindeki mutluluğu huzuru aşkı sevgiyi kendi eliyle bir başkasına vermesi anlamına gelir. Eğer rüyayı gören kişi evli ise hanesinde huzur bolluk ve bereketin kaçacağına delalet eder. Rüya sahibinin hayalini kurduğu düşlediği umutlarında vazgeçeceğine ve geleceği için hiç bir adım atıp çaba göstermeyeceğine tabir edilir.