Rüya tabiri ara

Rüyada Kumaş Kesmek

Ağustos 20, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada kumaş kesmek, ölçüp biçip ona göre davranmak ve her konuda kılı kırk yaran biri olmak manasındadır. Kişinin bir türlü olaylardan, hayatından ve mevcut durumdan memnun olmadığını ifade eder. Azla yetinmemenin başka sorunlara neden olacağını bildirirken, rüya sahibinin öfkesini kontrol edememesi halinde iş yerindeki kişileri kıracağına ve yöneticilerinden uyarı alacağına tabir edilir. Öfke ile kalkmanın zararla oturmak manasına geldiğini unutmamak gerektiğini işaret eden rüya, insanlara karşı daha tahammülü olmak ve sabır göstermek suretiyle işlerin kolaylaşacağını bildirir. Arkadaş çevresini daraltmak demektir ki özellikle davranışlarından hoşlanılmayan, yalan söylediği için ortalığı karıştıran kişileri ortamdan uzaklaştıracak olmak manasına gelir.

Rüyada Kumaş Almak

Kumaş satın almak çeyiz hazırlıkları demektir ve kişi bekarsa hayatının aşkını bulacağına, ona her daim güzel görüneceğine, el üstünde tutulup, dama şımartılacağına yorumlanır. Bir erkeğin kumaş alması ise kendi işiyle meşgul olacağına, memuriyet yerine ticaretle uğraşmayı yeğleyeceğine ve iyi paralar kazanacağına alamet eder. Kişinin pratik zekasının ticaret için uygun olması kadar işini bilen biri olmasından ötürü de zarar etmeyeceği anlamındadır. Yaşlı biri kumaş alırsa evlatları arasında şimdiden miras konusunu konuşup paylaşım yapacağına alamettir.

Rüyada Kesilmiş Kumaş Görmek

Beyaz renkte kesilmiş kumaş parçası görmek, henüz olgunlaşmamış kısmete yorumlanır ve kişinin bir dileğinin bir müddet sonra gerçekleşeceğine alamettir. Siyah kumaş parçası görmek üzüntü ve gözyaşı dökmek demektir ki özellikle gönül ilişkilerinde karşı tarafın laf sokması, bencilce davranması ve kırıcı konuşmalarına alınmak anlamındadır. Sarı kumaş parçası rüya sahibinin grip, soğuk algınlığı veya ateşli geçici bir hastalık atlatması manasındadır. Mor kumaş parçası ise asi ve inatçı bir evlada yorulur.

Rüyada Kumaş Kesmenin Psikolojik Yorumu

Her şeyle aynı anda baş edemeyen rüya sahibinin hayatındaki bazı durumları önceliklerine göre ayırdığını ve bu şekilde idare ettiğini ifade eder. Kendini bölünmüş hissetmenin ve her şeyle uğraşırken zorlanmanın da işaretidir.

Rüyada Kumaş Kesmek sayfası 30/08/2020 19:20:06 tarihinde 87299 numarası ile oluşturulmuştur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2415