Rüya tabiri ara

Rüyada Kumar Oynamak

Aralık 26, 2016 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada kumar oynamak iyiye ve hayra yorulmayan bir rüyadır. Kişinin bu günlerde hayatında zahmet ve zorluk çekeceğine, her işinin bozulacağına, hayatının karışacağına, yaptığı tüm işlerin aksayacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaptığı gereksiz harcamalar yüzünden dara düşeceğine, geçim sıkıntısı çekeceğine ve borca gireceğine delalet eder.

Rüyada Kumar Oynadığını Görmek

Rüyada kumar oynadığını görmek kişinin yanlış işler yapacağına, günaha gireceğine, rüyayı gören kişinin davranışları, yaptıkları ve tutumu yüzünden çevresi tarafından hor görüleceğine ve yalnız kalacağına, kimsenin onun yanında olmak istemeyeceğine ve her durumda karşılaşacağı engeller ile hayatının daha da karışacağına işaret eder.

Rüyada Kumar Oynamak ve Kazanmak

Rüyada kumar oynamak ve kazanmak kişinin gerçek hayatta zaferle sonuçlandıracağı işler yapacağına delalet eder. Rüya sahibinin çalışma hayatında büyük işler yapacağına, her geçen gün başarısını artıracağına ve sonunda rakiplerini geride bırakacağına, başkalarına karşı üstünlük kazanmaya ve ilerlemeye, konum olarak daha iyi bir pozisyona yükselmeye ve rahat etmeye de işaret eder.

Rüyada Kumar Oynamak ve Kaybetmek

Rüyada kumar oynamak ve kaybetmek büyük bir zarara, hüsrana uğramaya işaret eder. Kişinin maddi anlamda sıkıntı yaşayacağı, zorluk çekeceği günler geçireceğine, gün geçtikçe bu problemlerin artacağına, çözüm bulmak için çırpınan rüya sahibinin çıkılmaz bir yola gireceğine, zarar göreceğine, manevi anlamda stres içinde kalmaya ve acı çekmeye de tabir edilir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

6069

Rüya Sitesi Linkleri