Rüya tabiri ara

Cover Image

Rüyada Kumar Görmek

Kasım 17, 2014 - Okuma süresi: ~1 dakika

Rüyada kumar oynadığını görmek, batıl (yaramaz) ve kötü bir işte bulunmaya yorumlanır. Çünkü kumar, belalı bir illettir. Kin ve düşmanlığa, kavgaya ve zahmet ve me­şakkate işaretle yorumlanır.

Rüyada kumar oynamak, batıl bir işte bulunmaya yorumlanır. Rüyada kumar oynayarak bir adama galip gelen kimse, o adama uyanıkken galip gelir. Rüyada kumar oynamak, düşmanlık ve münakaşadır.

Ebu Said’il Vaiz’in yorumuna göre:

Rüyada zar ile kumar oynadığını görmek, her ne şekilde olursa olsun, iyiye ve hayra yorumlanmaz. Çünkü, hileye, aldatmaya ve sonun­da da kavgaya dönüşür demiştir.

Bir kadının rüyada kumar oynadığını görmesi, iftiraya uğ­rayacağına ve sonunda çevresindeki insanlar arasında kö­tü bir duruma düşeceğine işaret olarak yorumlanmıştır.

Rüyada bir adamla kumar oynayıp galip eldiğini görmek, o adama uyanıkken galip ilmeye, belâlı işler peşinden sürüklenmeye sonunda nedâmet duymaya işâret eder.

 

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2710

Rüya Sitesi Linkleri