Rüya tabiri ara

Rüyada Kum Yemek

Mart 19, 2019 - Okuma süresi: 2 dakika

Rüyada Kum Yemek, zorluklarla savaşarak istediği konuma, uzun bir bekleyişten sonra kazandığı zafere, uğraşarak kazandığı zafere ve yakın vakitte duyulacak olan hayırlı habere delalet ettiği bilinmektedir. Rüyada kum yediğini görmenin emeğin sonucunda kazanılacak olan paraya, çekilecek olan sıkıntıların sonucunda beklenilen rahatlığa, zorlukla kavuşulan saygılı mevkiye, çekilen sıkıntıların sonucunda istenilen mutluluğa, yakın vakitte gelecek olan iyi habere ve uzun vakitçe beklenilen zaferin kazanılmasına delalet ettiği bilinmektedir. Rüyasında kum yediğini görmenin çekilen sıkıntıların sonucunda beklediği mülke, ümidin kesildiği zamanda hak edilmiş olan zenginliğe, umudun kesildiği zamanda kavuşulan mutluluğa, zorluğa düşerek gözlediği iyi habere ve ümidin yitirildiği vakitte kavuşulan rahatlığa delalet ettiği bilinmektedir.

Rüyasında kum yediğini görmenin emekle birlikte özlem duyulan servete, çekilen sıkıntıların sonunda istediği huzura, zorlukların sonucunda kavuşulan iyi olan bir geleceğe, zorlukların sonucunda kazanılan hünere işaret ettiği bilinmektedir. Bir başka kaynağa göre rüyasında kum yediğini görmenin sıkıntı çekerek özlem duyduğu mülke, zorluklarla kazanılan daha iyi olan kazanca, yenilgiden sonra olan kazanılmış olan beceriye, yardım alınarak ulaşılan bolluğa ve sürece elde edilen daha da sağlıklı olan bir hayata delalet ettiği bilinmektedir. Rüyasında kum yediğini görmenin sıkıntıların aşılıp varlığa kavuşmaya, zorlukları aşarak hak edilmiş olan şerefe, birilerinden yardım istenilip beklenilmiş olan kazanca, emek verilip elde edilmiş olan mala ve sıkıntılarla savaşılarak özlem duyulan ticari kazanca delalet ettiği bilinmektedir.

Rüyada kum yediğini görmenin uzun geçecek ömre, huzura kavuşmaya, yüksek olan ticari kazançlara, iyi olan gelire, zahmet olmadan kazanılmış olan ziynete, memurlukta seviye atlayacağına, şöhrete kavuşulacağına, verilmiş olan yeminini tutacağına, karmaşıklıktan olabildiğince uzak bir şekilde yaşamaya, saadetli olmaya ve olan beklentilerin yaşama dönüşmesine delalet ettiği bilinmektedir. Bir başka rivayete göre de rüyasında kum yediğini görmenin zorluklarından kurtulamamaya, maddi olarak sıkıntı ve zorluğa düşmeye, ticari olarak oluşan kayba ve sağlıkta oluşabilecek tehlikeye delalet ettiği bilinmektedir. Bir başka kaynağa göre ise rüyasında kırmızı kum yediğini görmenin işi olmayan bir kimse için elde edeceği mevkiye delalet ettiği bilinmektedir. Bir rivayete göre ise rüyada beyaz kum yediğini görmenin ise rızka delalet ettiği bilinmektedir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

4561