Rüya tabiri ara

Rüyada Külot Giymek

Şubat 6, 2019 - Okuma süresi: 4 dakika

Rüyada külot giymek rüya sahibinin eşiyle arasında uzun süredir devam eden sorunların, dostların araya girmesiyle birlikte yerini anlaşmaya bırakacağına, böylece de rüya sahibinin eşiyle arasındaki çok arzulanan mutluluğun yeniden tesis edileceğine tabir edilir.Rüyada yeni külot giymek arkadaşlar arasında meydana gelen kızgınlıkların, karşılıklı diyaloglar sayesinde nihayet sona ereceğine, böylece de arkadaşlar arasındaki çok arzulanan mutluluğun sağlanılacağına yorulur.

Rüyada külot almak insanların yüzüne başka arkasından başka konuşmayan, kötülükten nefret eden, bu sebeplerle de saygıya layık görülen genç birisiyle arkadaş olunduğuna çıkması beklenen bir rüyadır.Rüyada külot aldığını görmek münazara etmek, tartışmak, çekişmek sonucunda dayak yemek te olsa, dayak atmak ta olsa destek ve yardım almaya, bu vesile ile de güç kazanmaya yorulur.

Rüyada külot değiştirmek ileriye dönük mali yatırım yapmaya ilişkin çalışmaların, mali anlamda fazlaca zengin olan aile büyüğünden alınan ekonomik destekle birlikte güç kazanarak edinilen şartlarla beraber olumlu neticelerinin alınacağına tabirlenmesi gereken bir rüyadır

Rüyada beyaz külot giymek maddi olarak zengin olanakları olan birisiyle mali ortaklığa girip para kazanmaya ve bunun sonucu olarak ta senelerdir belli bir standart oturtulamayan ekonomik yöndeki kısıtlayıcı dönemin nihayet sona ermesine yönelik işaretler barındıran bir rüyadır.

Rüyada kırmızı külot giymek alınan borçların ödenememesine sebep olan maddi manadaki problemli işlerin, tam aksi bir şekilde, iyi bir iş teklifinin alınması ile birlikte kademeli olarak artan bir kazanç elde ederek, parasal anlamda çok iyi bir düzeye erişileceğine işaret eden bir rüya olarak tabir edilir.

Rüyada siyah külot giymek kendi hataları yüzünden bozduğu ilişkileri, biraz da zorlanarak düzeltme çabasına yorulur.

Rüyada pembe külot giymek maddi anlamda zenginliği bilinen bir tanıdığın desteğiyle maddi rahata ererek edinilen şartlarla birlikte sevindirici neticelerinin alınmasına yorulması gereken bir rüyadır.

Rüyada yeşil külot giymek sosyal bir tutukluğun yerini öz güvene bırakması olarak ta yorumlanır. Yani bu rüyayı gören kişi, daha öz güvenli bir insan olmak yolunda gelişir.

Rüyada mavi külot giymek gören kişinin sosyal hayatında bir iletişim sorunu yaşadığı veya yaşayacağı anlaşılır.

Rüyada sarı külot giymek gören kişi, geçici olarak bir akraba veya dostuyla kopukluk yaşar.

Rüyada mor külot giymek maddi manevi her türlü yardım yapmaktan çekinmeyen, manevi değerleri ön planda tutan, bu nedenlerden dolayı da dostları tarafından sevilen bir gençle tanışılacak olmasına yorulan bir rüyadır.

Rüyada iki külot giymek parasal açıdan önemli derecede imkan sahibi olan birisinin desteğini almaya ve yapılan gereksiz harcamaların oluşturduğu ekonomik yöndeki kısıtlı şartların yerine maddi rahatlamanın gelmesine tabir edilir.

Rüyada külot almak kökten bir sosyal çevre değişikliğine de yorumlanır. Bu ancak şehir hatta ülke değiştirmek ya da evlenmekle gündeme gelebilecek bir değişikliktir.

Rüyada külot satmak dürüstlük ve güvenilirliği ile tanınan, ekonomik açıdan büyük olanaklara sahip olan ve daha önceden tanıdığı genç bir kadınla çok mutlu olacağı bir evlilik yapacağına yorulur.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

2631