Rüya tabiri ara

Rüyada Kulak Kanaması

Mayıs 8, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Rüyada Kulak Kanaması, güzel işlerle uğraşılacağına, arzu edilen birlikteliğe, sağlıklı uzun ömre, gelecek berekete, memuriyet hayatında rütbe edineceğine, planların hayatla başlayacağına, verilen sözü yerine getirmeye, güvende kalmaya, ticaret hayatında karlı yatırım yapmaya, rahata ermeye, fedakar yakınına yorumlanmaktadır. Bunların yanında korkusundan emin olmaya, sırların açığa çıkması, sorunları ile yüzleşeceğine, yoksulluğa, keyfinin bozulacağına işaret etmektedir. Bazı yorumculara göre şöyle yorumlanmaktadır; Ümidinin kesildiği yerde hak ettiği hayata, başarısızlık yaşadığı işinde hak ettiği terfie, büyük mücadelenin ardından hayalini kurduğu iyi bir hayata, yanlışlarının arkasından gelecek olan gücüne yorumlanır.

Rüyada kulak görmek, evin hanımına veya bağı olan bir kadına, sadakat ve uygun olan bir arkadaşlığa, hayırlı olan evladına, günahlarından tövbe etmeye, sevinç ve refaha yorumlanmaktadır. Sizi kolay kırabilecek ve özel hayatınızla ilgili araştıran birinin varlığına işarettir. Herkese güvenmemek gerektiğine işaret eder. Cafer Sadık (a.s); Rüyada kulak görmenin yedi tabiri var demişlerdir; Kadın, kız, arkadaş, erkek kardeş, hizmetkar, korkudur.

Kulak memesi görmenin ise dört tabiri vardır; Güzel yüzlü erkek evlada, değer ve makam, inançta doğruluk, evlat sayesinde menfaat elde etmek.
Kulağın kesilmesi, çok yakın olan bir kadının vefatına,

Kulak büyümesi veya küçülmesi, akraba içinde oluşacak artmaya veya eksilmeye,

Kulağın sağır olması, verilen öğütleri dinlememeye, küfürde ve dinde fesatçı olmaya,

Kulaklarını tıkamak, ailesi hakkında söz duymaya ve bunları önemsemek,

Kulak kirini temizlemek, çok sevineceğiniz bir haber almaya,

Kulak kirini yemek, günahlarından tövbe ederek dermen bulmaya,

Kulağa küpe takmak, erkek ve kadın için hayırlar, küpeler küflü veya değersiz ise sıkıntıya,

Çok kulağı olmak, çok dedikodu olup bunları duymamaya,

Birinin kulağını parmağı ile tıkamak, onun lafını yapmaya,

Kulağın kıllarla örtülü görülmesi, mertliğe, eşler arasında mutluluk ve iyiliklerine işaret eder,

Rüyasında kulağında bir değişiklik görmek, bu kadınlarla ilgilidir.

Rüyada kulağının kesildiğini görmek, kadının tarafından biri öleceğine yada ayrılık yaşayacağına delildir.

RüyAra

Rüyara internetteki güzel rüya tabirlerini ve yorumlarını kendine has arama motorları ile bulup size sunmak üzere tasarlanmıştır. Yakında canlı rüya tabiri ve yorumu yapabilecek ve rüyalarınızın cevabını anında alabileceksiniz. Rüyara ile etkileşimde kalmaya devam edin.

Günlük Görüntüleme

1753